fbpx

Ten wypełniacz to hit wśród mężczyzn!

Autor Magdalena Błaszczak
Wypełniacze dla mężczyzn

Medycyna estetyczna daje ogromne możliwości poprawy wyglądu, o ile zabiegi wykonuje doświadczony specjalista, który ma estetyczne wyczucie i potrafi podejść do pacjenta bardzo indywidualnie. Dzięki odpowiedniemu działaniu można nie tylko przewrócić twarzy młody wygląd, ale również wyszczuplić ją optycznie i sprawić, że nos będzie wydawał się mniejszy i smuklejszy. 

dr-Anna-Antczak

Lek. med. Anna Antczak

specjalista chirurgii dziecięcej, lekarz medycyny estetycznej, Dermamed

Dlaczego mężczyźni szukają zabiegów odmładzających?

Potrzeba zachowania młodego i atrakcyjnego wyglądu dotyczy nie tylko kobiet, ale także coraz większej grupy mężczyzn. Jak zdradzają specjaliści, najczęstszą motywacją dla męskiej części pacjentów odwiedzających kliniki medycyny estetycznej są młodsze partnerki, które chcą mieć u swojego boku atrakcyjnie i młodo wyglądającego mężczyznę. Drugi ważny powód, który coraz częściej skłania mężczyzn do wizyty u lekarza medycyny estetycznej, to chęć zachowania pozycji w świecie biznesu i w środowisku pracy. Takie wnioski płyną z badań cytowanych przez Aesthetics Journal, a przeprowadzonych przez naukowców z Cosmetic Physicians College Australia. Badacze skonfrontowali wzrost średniej długości życia oraz oczekiwania i wymagania co do wyglądu dojrzałych mężczyzn. Okazuje się, że radykalnie się one zmieniły, ponieważ obecnie młodość jest postrzegana jako wartość i często bywa utożsamiana z produktywnością. Jakie zabiegi odmładzające zyskują coraz większe grono zwolenników? Wyjaśnia nasz ekspert Anna Antczak, lekarz medycyny estetycznej:

Wypełniacz na bazie osocza

– Ciekawym rozwiązaniem dla mężczyzn oczekujących jak najbardziej naturalnych metod odmładzania jest ATR, czyli wypełniacz uzyskiwany z osocza pacjenta. Jest to preparat w pełni naturalny, bezpieczny i eliminujący ryzyko wystąpienia alergii lub odrzucenia – wyjaśnia lek. med. Anna Antczak i dodaje: – ATR to niezwykle skuteczny zabieg liftingujący, odmładzający oraz modelujący, a jego efekty są wyjątkowo spektakularne.

  • Umożliwia poprawę owalu,
  • wypełnienie zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych,
  • modelowanie twarzy,
  • poprawę gęstości skóry,
  • redukcję cieni pod oczami,
  • poprawę kolorytu oraz znaczne odżywienie i rewitalizację skóry.

Efekty zastosowania wypełniacza u mężczyzn

Wystarczą 2-3 zabiegi w roku, aby podtrzymać efekty. Zastosowanie podczas jednego zabiegu koncentratu osocza bogatopłytkowego oraz naturalnego wypełniacza uruchamia w organizmie pacjenta silną stymulację procesów regeneracyjnych oraz produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. W wyniku tego poprawia się ukrwienie skóry, a także dochodzi do zwiększonej produkcji kwasu hialuronowego odpowiedzialnego między innymi za właściwe nawilżenie skóry.

Jakie zabiegi warto łączyć w terapii odmładzającej owal twarzy?

Jednym z widocznych skutków starzenia jest zmieniający się owal twarzy, wiotka skóra na policzkach, drugi podbródek i rozmyta linia żuchwy. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.