fbpx

Estetyczny Produkt Roku

Autor Przemek

Estetyczny Produkt Roku

Serdecznie zapraszamy do udziału w Plebiscycie "Estetyczny Produkt Roku"!

Nagrodzimy najlepsze urządzenia i produkty związane z branżą medycyny estetycznej, z chirurgią plastyczną, dermatologią oraz z ginekologią estetyczną. Każde z produktów i urządzeń będzie miało szansę otrzymać dwie nagrody – przyznawane przez jury i przez czytelników. Nad przebiegiem konkursu, na każdym jego etapie, będzie czuwał nasz partner merytoryczny – kancelaria prawna FAIRFIELD. 

Oto kategorie, które zostaną nagrodzone:

 1. Produkty:
  • Peelingi
  • Wypełniacze do odbudowy objętości i liftingu
  • Wypełniacze do ust
  • Nici
  • Biostymulatory
  • Stymulatory autologiczne
  • Mezoterapia igłowa
  • Mezoterapia mikroigłowa
  • Pielęgnacja pozabiegowa
  • Pielęgnacja przeciwsłoneczna
 2. Terapie i protokoły łączone
  • Protokoły łączące w jednym zabiegu urządzenie + urządzenie,
  • Protokoły łączące w jednym zabiegu urządzenie + preparat,
  • Protokoły łączące w jednym zabiegu preparat + preparat
 3. Urządzenia:
  • Urządzenia modelujące
  • Urządzenia do pielęgnacji twarzy
  • Radiofrekwencja
  • Platformy wielofunkcyjne
  • Laseroterapia
 4. USG / urządzenia diagnostyczne
 5. Suplementy
 6. Ginekologia estetyczna
 7. Chirurgia plastyczna
 8. Dla niego
 9. Marka roku – nagroda jury

Głosowanie będzie odbywało się dwutorowo, a głosować mogą tylko lekarze.

W każdej kategorii przyznawane będą dwie nagrody:

 • nagroda przyznawana przez jury
 • nagroda wyłoniona po podsumowaniu wyników
  w głosowaniu online na stronie www.estetyczny-portal.pl

Nad niezależnością i wiarygodnością konkursu oraz nad jego przebiegiem zgodnym z prawem czuwa Kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie medycznym.

 • Zgłoszenia przyjmujemy od stycznia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r.
 • Udział w Konkursie jest odpłatny i wynosi 2000 pln netto za jedno zgłoszenie. Możliwe jest dokonanie więcej niż jednego zgłoszenia przez tę samą osobę.
 • Rejestracja zgłoszeń konkursowych odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny do pobrania poniżej.
 • Po zgłoszeniu do konkursu należy opłacić otrzymaną od Organizatora fakturę na jego konto bankowe:  59 1050 1070 1000 0090 8243 5067
 • Zgłoszone produkty (10 sztuk/10 zestawów/10 voucherów) należy przysłać na adres jury, który zostanie podany drogą poczty elektronicznej, w odpowiedzi na nadesłane ZGŁOSZENIE, po jego uprzedniej weryfikacji.
 • Głosowanie online zostanie uruchomione na początku lipca i będzie trwało do końca sierpnia.
 • Głosowanie jury zostanie uruchomione na początku czerwca i będzie trwało do końca lipca.
 • Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi w nr. 5/24 wydaniu Estetycznego Magazynu, jego emisja jest na rynku 03.10.2024 r.
 • Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 03.10.2024 r. Wieczór uświetni występ artystyczny, wraz z innymi niespodziankami dla naszych gości.

Formularz zgłoszeniowy

Wypełniony formularz razem ze zdjęciami (formularz wypełniony osobno dla KAŻDEGO produktu/zabiegu/ linii produktów) należy wysłać do dnia 30 czerwca 2024 r na adres:

plebiscyt@estetycznymagazyn.pl
Zdjęcia w formacie .jpg muszą być w jakości do druku (rozdzielczość zdjęć musi wynosić 300 dpi)

Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się z treścią i z zaakceptowaniem regulaminu konkursu Estetyczny Produkt Roku 2024 oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu do celów związanych z konkursem.

Do jury Plebiscytu "Estetyczny Produkt Roku" zaprosiliśmy wybitnych ekspertów

Dr n. med. Ewa Chlebus

Dermatolog, specjalista II stopnia. Prowadzi w Warszawie klinikę dermatologii i dermatologii estetycznej Klinika Dr Chlebus. Jest członkiem zarówno Polskiego, jak i Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 1999 roku została współzałożycielką Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Od 2009 roku zasiada w zarządzie Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, od 2023 roku zasiada również w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest autorką 25 prac opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Bierze czynny udział w polskich i zagranicznych konferencjach, podczas których wygłosiła 85 wykładów i doniesień zjazdowych. Napisała ponadto rozdziały w 3 książkach poświęconych dermatologii estetycznej, a także zredagowała polskie wydanie „Fizjologii skóry”. Zajmuje się m.in. ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego, usuwaniem przebarwień oraz nieinwazyjnymi metodami poprawy jakości skóry, w tym diagnostyką i leczeniem nietolerancji i alergii na kosmetyki. Jest wielką zwolenniczką pilingów medycznych i lekarzem, który w ich wykonywaniu ma bardzo duże doświadczenie.

dr Beata Dethloff

Jest specjalistą II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a także certyfikowanym lekarzem medycyny przeciwstarzeniowej i anti-aging. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej pod patronatem Światowej Organizacji Medycyny Anti-Aging (WOSAAM) oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jako lekarz medycyny estetycznej zdobyła 13-letnie doświadczenie, wykonując tysiące zabiegów i nieustannie poszerzając swoją wiedzę, dlatego też od lat dzieli się swoim doświadczeniem szkoląc innych lekarzy w zakresie m.in. wolumetrii. Pacjenci cenią ją za uzyskiwanie naturalnych efektów oraz prawdziwie holistyczne podejście do ich zdrowia. W terapii nie kieruje się wyłącznie jednym objawem, symptomem i jego przyczyną - ale patrzy na organizm pacjentów całościowo, uwzględniając w zaleceniach nawet subtelne powiązania między różnymi układami, narządami, czynnikami. Zwolenniczka naturalnych efektów, życia zgodnego z DNA oraz badań nutrigenetycznych.

IG: @drbeatadethloff
FB: Dr Beata Dethloff Anti-Aging

dr Aleksandra Jagielska

Lekarz dermatolog, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Założycielka i właścicielka warszawskiej Kliniki Sthetic, która oferuje pacjentom dostęp do najnowszych i często autorskich rozwiązań z wielu dziedzin medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, chirurgii i ginekologii, z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych krajowych i międzynarodowych takich jak: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Antiaging, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine – Union Internationale de Medicine Esthetique. Trener technik zabiegowych dla lekarzy zarówno w kraju jak i zagranicą. Jest międzynarodowym wykładowcą na światowych kongresach medycyny i dermatologii estetycznej. Ekspert wielu firm z branży. Publikuje zarówno w prasie fachowej, jak i w popularnej kobiecej. Była jednym z ekspertów w pierwszym w Polsce reality show kompletnych metamorfoz „Chcę być piękna”. Występuje jako ekspert w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Polsat Cafe.

dr Izabela Kobylińska

międzynarodowy szkoleniowiec z zakresu medycyny estetycznej. Podczas swojej kariery prowadziła szkolenia dla kilkuset lekarzy min. w zakresie mezoterapii, zastosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy oraz laseroterapii. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej dla Lekarzy przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Anti- Aging, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Prelegent na kongresach Medycyny Estetycznej. Lekarz z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym kolejno w USA, Europie Zachodniej i Polsce. Odbyła kilkuletnią praktykę w Klinice Chirurgii Plastycznej w San Francisco, California. Prowadzi liczne szkolenia praktyczne i teoretyczne dla lekarzy, min. w zakresie mezoterapii, zastosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy oraz laseroterapii.

dr Rafał Kuźlik

Specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym i szerokimi kwalifikacjami, autor wielu prac naukowych, często dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w ogólnopolskich mediach. Przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej, takie jak: labioplastyka, waginoplastyka, operacje rekonstrukcyjne sromu, hymenoplastyka, hymenotomia, zabiegi laserowe, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, wypełnianie warg sromowych, powiększenie punktu G, rekonstrukcja blizn okolic sromu i brzucha. Wykonuje operacje onkoplastyczne piersi.

dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek

Specjalista medycyny nuklearnej, lekarz medycyny estetycznej, adiunkt - pracownik naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w zagranicznych i polskich czasopismach recenzowanych. Od ponad 20 lat prowadzi badania dotyczące możliwości zastosowania ultrasonografii w badaniach skóry oraz popularyzuje tę metodę. Jako jeden z pierwszych specjalistów w kraju i na świecie rozpoczął szkolenie lekarzy w zakresie ultrasonograficznych badań skóry. Pierwsze kursy szkoleniowe prowadził ponad 10 lat temu pod patronatem Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonograficznej a obecnie w swojej własnej placówce szkoleniowej akademia-estetyki. pl.

dr Bartosz Pawlikowski

Specjalista dermatologii i wenerologii, wysokiej klasy ekspert w dziedzinie laseroterapii, członek Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założyciel pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii w Praktyce kształcącego lekarzy. Konsultant w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz ekspert Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim, a w 2013 roku pod opieką prof. Andrzeja Kaszuby uzyskał specjalizacje dermatologa i wenerologa. W 2014 roku założył Medevac, obecnie Klinika Pawlikowski, oferującą kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych.

dr Marek Szczyt

Jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastyków w Polsce. Wydział lekarski Akademii Medycznej ukończył w 1987 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego pracował w Klinice Chirurgii Instytutu Hematologii w Warszawie pod kierownictwem prof. Marka Ziemskiego zdobywając I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Przez siedem lat operował w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Dzięki pracy pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa, a także licznym stażom i szkoleniom w kraju i za granicą zdobył umiejętności i doświadczenie niezbędne do samodzielnego i odpowiedzialnego leczenia chorych z wadami wrodzonymi, pourazowymi zniekształceniami, czy ubytkami tkanek. Opanował perfekcyjnie wszystkie techniki operowania pod mikroskopem oraz zasady chirurgii laserowej i endoskopowej, zabiegi z zakresu chirurgii czaszkowo-szczękowej i twarzowej. Przez pięć lat pracował w Centrum Zdrowia Dziecka, z którym współpracuje do dziś. Wiedzę i umiejętności doskonalił na licznych kongresach i szkoleniach na całym świecie, m.in. w USA, Francji, Włoszech, Austrii, Niemczech. Jest Członkiem Zarządu oraz Rzecznikiem Prasowym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

dr Izabela Wierzbicka

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ponad 6 lat pracowała na oddziale chirurgii naczyniowej w szpitalu w Niemczech (Asklepios Klinikum Schwedt Oder). Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie przez dwa lata doskonaliła swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technik iniekcyjnych, a także konferencjach oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej (m. in. IMCAS Paris, Monte-Carlo oraz TAMC Dubrownik).

oraz jako konsultanci Estetycznego Magazynu

Magdalena Błaszczak

Redaktorka naczelna "Estetycznego Magazynu". Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku "Dziennikarstwo i komunikacja społeczna". Ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w największych polskich wydawnictwach, m.in. w Edipresse SA, Burda Media Polska, Agora SA, Bauer Media Group, Marquard Media Polska, Motor Presse Polska sp. z.o. o., Ringier Axel Springer Polska i w Grupie Onet SA. Pracowała w ogólnopolskich magazynach i serwisach internetowych dla kobiet. Była szefową działu urody i zdrowia w magazynach "Cosmopolitan", "Joy", "Samo Zdrowie". Pracowała również w "Urodzie", "Gali", "InStyle", "Vivie!", "Hot Moda & Shopping", "Shape", "Woman's Health". Pisała dla wielu magazynów poradnikowych, m.in.: "Dziecko", "Mamo to ja", "Dobre Rady", "Vita" oraz dla serwisów internetowych - ofeminin.pl oraz onet.pl. Autorka książki "Weź to rzuć!". Obecnie jest jednocześnie redaktorką prowadzącą serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.