fbpx

Med&Beauty Awards

Autor Przemek

Med & Beauty Awards

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym plebiscycie, w którym nagrodzimy specjalistów oraz miejsca, które są przykładem sukcesu w branży medycyny estetycznej. Nie pomijamy także kategorii produktowych ułatwiających funkcjonowanie klinik/gabinetów. Nad przebiegiem konkursu, na każdym jego etapie, będzie czuwał nasz partner merytoryczny – kancelaria prawna FAIRFIELD. 

Kategorie

Jury, w skład którego wchodzi grono wybitnych specjalistów – lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, managerów, oraz Państwo, czyli nasi czytelnicy, wyłonią zwycięzców w następujących kategoriach:

 1. Ludzie:
  • Manager/właściciel kliniki/salonu;
  • Zgrany duet – współpraca między specjalistami z branży beauty;
 2. Miejsca:
  • Hotel SPA;
  • Klinika medycyny estetycznej;
  • Salon kosmetologiczny;
  • Day SPA;
  • Klinika ogólnomedyczna z sekcją medycyny estetycznej.
 3. Produkty:
  • Innowacja;
  • Ubrania/odzież medyczna;
  • Meble/wyposażenie wnętrz;
  • Produkty do odsprzedaży: (kosmetyka biała, makijaż, perfumy, suplementy diety itd.).
 4. Debiut roku
  • Klinika;
  • Salon kosmetologiczny;
  • Hotel SPA;
  • Day SPA;
  • Produkt;
  • Linia zabiegowa;

Nagrody będzie przyznawało jury oraz czytelnicy magazynu Med & Beauty, głosujący na swoich faworytów online. Nad niezależnością i wiarygodnością konkursu oraz nad jego przebiegiem zgodnym z prawem czuwa Kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie medycznym.

 • Zgłoszenia przyjmujemy od stycznia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r.
 • Udział w Konkursie jest odpłatny i wynosi 2000 pln netto za jedno zgłoszenie. Możliwe jest dokonanie więcej niż jednego zgłoszenia przez tę samą osobę lub firmę/markę.
 • Rejestracja zgłoszeń konkursowych odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny do pobrania poniżej.
 • Po zgłoszeniu do konkursu należy opłacić otrzymaną od Organizatora fakturę na jego konto bankowy:  59 1050 1070 1000 0090 8243 5067
 • Głosowanie online zostanie uruchomione na początku lipca i będzie trwało do końca sierpnia.
 • Głosowanie jury zostanie uruchomione na początku czerwca i będzie trwało do końca lipca.
 • Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi w Med & Beauty 5/24 emisja 13.11.2024r.
 • Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 14.11.2024 r w Centrum Praskim w Warszawie. Wieczór uświetni występ artystyczny, wraz z innymi niespodziankami dla naszych gości.

Formularz zgłoszeniowy

Wypełniony formularz razem ze zdjęciami (formularz wypełniony osobno dla KAŻDEGO produktu/zabiegu/ linii produktów) należy wysłać do dnia 30 czerwca 2024 r na adres:

plebiscyt@medandbeauty.pl
Zdjęcia w formacie .jpg muszą być w jakości do druku (rozdzielczość zdjęć musi wynosić 300 dpi)

Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się z treścią i z zaakceptowaniem regulaminu konkursu Med & Beauty Awards Roku 2024 oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu do celów związanych z konkursem.

Jury

Jury plebiscytu to wybitni eksperci w swoich specjalnościach:

Lek.med. Bartosz Pawlikowski

Specjalista dermatologii i wenerologii, ekspert w dziedzinie laseroterapii, członek Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii. Konsultant w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz ekspert Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim w Wojskowej Akademii Medycznej. Założyciel Kliniki Pawlikowski, oferującej kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych.

Karolina Koszela

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem z Kliniki Pawlikowski w Łodzi. Absolwentka studiów kosmetologicznych na Wydziale Biotechnologii Nauk o Żywności. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych skóry twarzy i ciała, w szczególności tych przeciwstarzeniowych, opierających się na zasadzie kosmetologii regeneracyjnej. Stosuje również zaawansowane technologie odmładzania skóry oraz zabiegi modelowania sylwetki.

Magdalena Wójcik

Absolwentka bankowości i finansów z ponad 15-letnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Absolwentka studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz prestiżowego programu LeaderShip w Harvard Business Review. Certyfikowany międzynarodowy speaker Brian Tracy International, absolwentka warsztatów u amerykańskiego lidera coachów biznesowych Tony’ego Robbinsa w Chicago. W latach 2014–2020 dyrektor marki Neauvia. CEO Feel3 – platformy nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla sektora medycznego, beauty i marek luksusowych. Autorka i prowadząca podcastów #holistixroom i #estetycznerozmowy. Szkoli placówki, managerów oraz zespoły z procesów usprawniających najważniejsze obszary organizacji.

Patrycja Marciniak

Kosmetolog, dyplomowany trener rozwoju osobistego oraz dyplomowany Project Manager. Założycielka firmy Instytut Rozwoju Biznesu Kosmetycznego (obecnie IRBK GROUP). Od wielu lat nauczyciel akademicki w Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, a od 2021 roku Koordynator kierunku Kosmetologia. Autorka licznych artykułów o tematyce kosmetologicznej i biznesu kosmetycznego. Współautorka podręcznika dla Kosmetyczek i Kosmetologów „Kosmetologia i trądzik pospolity”.

Monika Król

Specjalistka ds. PR i marketingu branży beauty z 25-letnim stażem. Założycielka i trenerka akademii szkoleniowej „Naturalnie że Manualnie – Akademia Masaży i Rytuałów”. Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu terapii manualnej. Twórczyni autorskiej terapii Face Lift-Up Therapy, będącej efektywną formą manualnego liftingu twarzy. Zwolenniczka przywracania właściwej kondycji i wyglądu twarzy w oparciu o dogłębną stymulację mięśni i skóry.

Magdalena Bogulak

Prekursorka makijażu permanentnego w Polsce z 25-letnim doświadczeniem w branży PMU i kosmetologii. Elite TOP Linergist, Medical Linergist, licencjonowany trener Long-Time-Liner. Prelegentka podczas wielu konferencji i autorka licznych artykułów o tematyce PMU i beauty. Jurormiędzynarodowych mistrzostw w makijażu permanentnym, ikona dobrego stylu, pionierka nowych trendów.

Lek Katarzyna Grudzień

Dyplomowany specjalista medycyny rodzinnej Śląskiej Akademii Medycznej oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej w Krakowie oraz absolwentka kierunku Zarządzania Służbą Zdrowia na Politechnice Gliwickiej. Jest współzałożycielką i prezesem jednego z pierwszych w regionie ośrodków medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej - Lift-med w Rybniku. Międzynarodowy trener, promotorka nowych technologii laserowych, smartagingu oraz teorii longevity. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego towarzystwa Lekarskiego (SME PTL) oraz Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej i Antiaging.

oraz jako konsultanci redakcja Med&Beauty Magazine

Justyna Ślusarczyk

Redaktor naczelna magazynu - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji (specjalizacja kryminologia) oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała w Krajowym Biurze Koordynacyjnym Ds. Zapobiegania AIDS jako specjalista ds. zamówień publicznych. Od 1993 roku związana z kobiecymi tytułami prasowymi - Claudią i Oliwią - prowadziłą działy mody oraz urody. W latach 2003-2020 szefowa działu urody w magazynie Avanti (od projektu przez cały okres ukazywania się tytułu) wydawanym przez Agora S.A. Od października 2022 redaktor naczelna magazynu Med & Beauty.

Ewa Stańczyk

Dyrektor ds reklamy - od 23 lat związana z branżą wydawniczą i reklamową w Polsce, m.in.z Marquard Media Polska. Pracowała w działach reklamy takich tytułów jak: Cosmopolitan, Harper's Bazaar, Esquire, Playboy, serwisach internetowych wydawnictwa. Doświadczenie wydawnicze i reklamowe pogłębiała w butikowym wydawnictwie Fashion Magazine, serwisie fashionpost.pl. Od 2022 roku związana z tytułem Med&Beauty Magazine, a od maja 2023 po zmianie wydawcy na Medicapress i rozszerzeniu portfolio o Estetyczny Magazyn, serwis estetyczny-portal.pl, pełni funkcje dyrektora ds reklamy.

O magazynie

„MED&BEAUTY” to forum wymiany eksperckiej wiedzy i doświadczeń dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, a także właścicieli klinik i menagerów. Stawiamy na współpracę między specjalistami w branży beauty w holistycznej opiece nad pacjentem. Wspieramy przedsiębiorczość doradzając w kwestiach zarządzania i marketingu w klinikach, śledzimy aktualne trendy na rynku.

„MED&BEAUTY” jest luksusowym magazynem branżowym – gwarantujemy wysoką jakość merytoryczną i piękną, nowoczesną szatę graficzną charakterystyczną dla produktów z segmentu premium.

 • Magazyn jest dwumiesięcznikiem (6 numerów w roku), ukazuje się od roku 2022
 • Nakład 16.000 egzemplarzy- wysyłany w dystrybucji zamkniętej do lekarzy medycyny estetycznej, właścicieli/managerów klinik, salonów, do kosmetologów

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.