fbpx

Ulubione zabiegi dr Aleksandry Jagielskiej

Autor Magdalena Błaszczak
dr-jagielska

Dr Aleksandra Jagielska – zabiegi medycyny estetycznej, którym ufa

Jest jedną z pierwszych lekarek medycyny estetycznej w Polsce. Zna więc tą branżę od poszewki. W swojej klinice korzysta tylko z urządzeń, do których ma pełne zaufanie. Zdaje sobie sprawę z tego, że każdy dystrybutor twierdzi, że jego sprzęt jest najlepszy. Dlatego każde urządzenie jest przez nią solidnie przetestowane, zanim będzie użytkowane na stałe. 
Dr Aleksandra Jagielska w odmładzaniu bardzo ceni naturalność. Tym również kieruje się dbając o siebie. Zabiegi, które sobie wykonuje sprawiają, że wygląda zdrowo i naturalnie, a przez to młodziej. W wywiadzie dla „Estetycznego Magazynu” przekonywała, że w odmładzaniu warto brać przykład ze Skandynawek i Francuzek. Te kobiety wyglądają świeżo i pięknie, bez względu na wiek. Nie są w żaden sposób sztuczne, ale za to bardzo zadbane. W zabiegach medycyny estetycznej najważniejsze jest dla niej zachowanie umiaru i zdrowego rozsądku. Tak jak w każdej dziedzinie życia. 

Tym zabiegom dr Aleksandra Jagielska zawdzięcza młody wygląd

Zapytana o ulubione procedury medycyny estetycznej, dzięki którym wygląda młodo i promiennie, odpowiedziała:

  • Korzystam systematycznie z mezoterapii. Wśród moich ulubionych zabiegów są Restylan Skinbooster Vital, Saypha Rich i Neuavia Hydro Deluxe.
  • Bardzo cenię sobie zabieg HIFU– skutecznie poprawia jakość mojej skóry.
  • Mam silną pracę mięśni czoła, więc robię na tej partii twarzy iniekcje toksyną botulinową, aby osłabić ich kurczliwość.
  • Z natury mam duże usta, ale dbam o ich nawilżenie za pomocą kwasu hialuronowego.
  • Raz na jakiś czas wykonuję zabieg Cosmelan. Nie narzekam na przebarwienia, ale cenię go za efekty rozjaśniające i omładzające skórę.
  • Skórę ciała ujędrniam zabiegami endermologii. Są bezinwazyjne i dają świetne efekty.
  • Do modelowania sylwetki używam urządzenia Onda. Wykorzystuje ono mikrofale, które  docierają  w sposób selektywny do tkanki tłuszczowej. Umożliwiają jej redukcję, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek

Zostaw komentarz

CZYTAJ TAKŻE

Trendy w powiększaniu ust kwasem hialuronowym

Nowoczesne formy kwasu hialuronowego stworzone w oparciu o polimer PEG pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty przy zabiegach w obszarze czerwieni wargowej. Pozwalają wymodelować usta w niemal dowolny sposób.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.