fbpx

Szczupła talia – jak szybko stracić siedem centymetrów w pasie?

Autor Magdalena Błaszczak
szczupla-talia

Każda z nas chciałaby mieć smukłą talię. Technologia wykorzystująca mikrofale oraz skoncentrowana stymulacja magnetyczna, pozwala skutecznie i szybko stracić kilka centymetrów. 

Dr Anna Okruszko, ekspertka marki Onda i urządzenia Schwarzy, o wyszczuplaniu talii

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Szczupła talia – jak wysmuklają ją mikrofale?

Zabieg z użyciem mikrofal powoduje, że w obwodzie talii od razu traci się kilka centymetrów. Dla tej technologii skóra jest przezroczysta. Cała kumulacja energii zbiera się w tkance tłuszczowej. Unikalne mikrofale (2,45 gH) selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji.
 

Szczupła talia – zakres działania mikrofal:

  • W redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych. Prowadzą do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.
  • Drugim działaniem jest redukcja cellulitu dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki.
  • Trzecim jest ujędrnianie skóry, bo mikrofale wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu. Technologię tą coraz częściej wykorzystuje się też w wyszczuplaniu podbródka.

Szczupła talia – jak działa pole elektromagnetyczne?

Technologia FMS, czyli Focused Magnetic Stimulation (skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze. To dogłębnie stymuluje mięśnie i powoduje lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Oba te działania prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg można wykonać na wielu partiach ciała, nie tylko w okolicy talii, ale też na brzuchu, nogach, pośladkach, ramionach. Operator w zależności od wskazań terapeutycznych dobiera odpowiednią moc, długość trwania impulsu oraz czas jego trwania. Urządzenie dzięki zastosowanej technologii nie aktywuje nerwów czuciowych. Zabieg jest więc odczuwalny, ale niebolesny. Urządzenie jest skuteczne ponieważ ma bardzo wysoką moc – 2,5 Tesli na jeden aplikator oraz szeroki zakres częstotliwości (1-150 HZ).
CZYTAJ TAKŻE

Modelowanie owalu twarzy – bez bólu – technologia HI-FU

Sprzęt oparty na technologii Hi-Fu (High Intensity Focused Ultrasound) daje świetny efekt liftingu w obrębie twarzy. To najczęstszy zabieg, który wykonuję swoim pacjentom, aby poprawić owal twarzy, unieść podbródek oraz policzki. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.