fbpx

Nici liftingujące – wszystko co warto o nich wiedzieć

Autor Magdalena Błaszczak
nici

Producenci nici używanych w medycynie estetycznej prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych technologii używanych przy ich produkcji.

Jakie nici są dostępne w Polsce?

Na polskim rynku medycyny estetycznej jest wiele firm oferujących w swoim portfolio nici. Są to produkty wchłanialne oraz permanentne. Nici przeźroczyste, białe i kolorowe. Nici zbudowane z polidioksanonu – popularne nici PDO i nici zbudowane z kwasu polimlekowego z polikaprolaktonem. Są też nici z dodatkiem kwasu hialuronowego. Nici zaopatrzone w jedną lub dwie igły, które są proste lub zakrzywione, a także nici implantowane za pomocą kaniul. Inny podział możemy zastosować ze względu na ich wykorzystanie i uzyskanie efektu końcowego, a więc nici liftingujące, rewitalizujące, wypełniające oraz nici stosowane przy korekcji nosa, uszu. Odrębną grupę stanowią nici stosowane w ginekologii estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.