fbpx

Które nici PDO najlepiej sprawdzą się w delikatnej okolicy oka?

Autor Magdalena Błaszczak
nici-dives-med

Spektakularne efekty liftingu i odmłodzenia, jakie dają nici PDO, sprawiły, że zabiegi tego typu zyskują coraz większą popularność wśród pacjentek gabinetów medycyny estetycznej. Dzięki dobrze dobranym niciom PDO można bardzo skutecznie zrewitalizować okolice oka, zniwelować kurze łapki i worki pod oczami, a także poprawić jędrność skóry.

marta

Marta Szudzińska-Petryk

dyrektor generalna marki Dives Med

Dobór odpowiednich nici PDO do obszaru zabiegowego

Cienka i delikatna okolica wokół oczu jest wyjątkowo podatna na oznaki starzenia. To tam w pierwszej kolejności pojawiają się zmarszczki mimiczne i grawitacyjne, a skóra traci jędrność i gęstość. Jednym ze skutecznych sposobów na przywrócenie jej młodego wyglądu są nici PDO. Jednak ze względu na to, że skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, trzeba bardzo precyzyjnie dobrać produkt do implementacji, by zminimalizować ryzyko traumatyzacji tkanek, pojawienia się zasinień czy innych niepożądanych efektów. Które nici PDO zapewniają wysokie bezpieczeństwo stosowania? Godne polecenia są produkty Dives Med Art Grande Premium Mono Eye Caniula.

Wysokie bezpieczeństwo nici Dives Med Art Grande Premium Mono Eye Caniula

Specjalistyczna nić do odbudowy i redermalizacji delikatnej skóry wokół oczu Dives Med Art Grande Premium Mono Eye Caniula jest zbudowana z pojedynczego włókna polidioksanonowego. Została umieszczona w komfortowej kaniuli łódeczkowatej, która zapewnia bezpieczeństwo i łatwość implantacji. Dzięki kaniuli tego typu zabieg ogranicza do minimum możliwość wystąpienia zasinień oraz traumatyzację tkanek.

Wskazania do zastosowania nici Dives Med Art Grande Premium Mono Eye Caniula

  • Rewitalizacja skóry z delikatnym zagęszczeniem,

  • poprawa jakości skóry okolicy oczu,

  • kurze łapki,

  • zmarszczki mimiczne i grawitacyjne,

  • worki pod oczami i pogłębiająca się dolina łez,

  • skóry wiotkie, cienkie i atroficzne.

Inne możliwe zabiegi z użyciem nici PDO Mono Eye Caniula

Choć produkt Dives Med Art Grande Premium Mono Eye Caniula jest przeznaczony do zastosowania w okolicy oczu, można go wykorzystać także w innych obszarach twarzy i ciała. Nici PDO sprawdzą się również do odmłodzenia skóry wokół ust – zlikwidowania zmarszczek palacza czy zmarszczek marionetki. Z powodzeniem można je zastosować także do usunięcia bruzd i linii na czole: zmarszczki gładzizny czoła oraz lwiej zmarszczki. Nici Dives Med Art Grande Premium Mono Eye Caniula poradzą sobie także ze zwiotczeniem okolicy żuchwy i okolicy jarzmowej. Można ich użyć także do odmładzania szyi oraz dłoni.

Z czego są zrobione nici z serii Dives Med Art Grade

Nici Dives Med Art Grade wykonane są z silnego, syntetycznego włókna polidioksanonu, nazywanego w skrócie PDO.

  • Jest to substancja całkowicie biozgodna, bezpieczna i biodegradowalna.

  • PDO inicjuje procesy produkcji nowego kolagenu i elastyny, co umożliwia remodeling i lifting tkanek.

  • Dzięki właściwościom wspierającym syntezę kolagenu PDO możliwe jest utworzenie podskórnego stelaża wygładzającego i powstrzymującego grawitacyjne wiotczenie tkanek.

Efekty zastosowania nici Dives Med Art Grade

Po zabiegu, w czasie którego specjalista zaimplementował u pacjenta nici PDO, następuje poprawa objętości skóry oraz stopniowy, naturalny proces odmłodzenia. Skuteczność PDO została potwierdzona w czasie badań klinicznych. Dlatego właśnie są tak powszechnie wykorzystywane w wielu dziedzinach medycyny i chirurgii.

Jaka jest trwałość nici PDO

Nici rozpuszczają się samoistnie w skórze przez 6 do 8 miesięcy, ale efekty ich zastosowania mogą utrzymywać się do 2 lat.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.