fbpx

Modelowanie ciała: dlaczego kriolipolizę warto łączyć z endermologią?

Autor Magdalena Błaszczak
modelowanie-ciala

Ten duet to sprawdzony sposób na kompleksowe kształtowanie sylwetki. Wzajemne uzupełnianie się dwóch technologii pozwoliło moim pacjentom stracić centymetry w obwodach, jednocześnie eliminując uporczywy cellulit i wiotką skórę.

Dr-Beata-Dethloff

Dr Beata Dethloff o modelowaniu ciała

lekarz medycyny estetycznej

Jak działa kriolipoliza?

 • To miejscowe, kontrolowane zamrażanie zlokalizowanego tłuszczu.
 • Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi. Następnie organizm naturalnie pozbywa się ich z organizmu.
 • Za pomocą tej metody w naszej klinice w Warszawie całkowicie usuwamy tkankę tłuszczową.
 • Wymrażanie pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry, spektakularną eliminację miejscowej otyłości.
 • W połączeniu z serią masaży podciśnieniowych efekty są szybsze i silniejsze.

W jaki sposób łączy się kriolipolizę z endermologią?

 • Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym drenażem całego ciała.
 • Kolejnym krokiem jest program „focus” podczas, którego koncentrujemy się na konkretnym problemie i obszarze ciała np. boczkach, cellulicie na pośladkach czy obrzękach nóg.

U kogo najlepiej sprawdzą się zabiegi endermologii?

Endermologię szczególnie zalecamy pacjentom:

 • z tendencją do zatrzymywania wody w organizmie;
 • spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej (przy małej aktywności fizycznej);
 • bardzo istotny jest u pacjentów przyjmujących doustną antykoncepcję;
 • u osób stosujących hormonalną terapię zastępczą;
 • przy niedoczynności tarczycy, gdy dochodzi zaburzenia metabolizmu tkanki tłuszczowej.

Które zabiegi bankietowe są najskuteczniejsze?

Nie ma jednej procedury, która błyskawicznie poprawi wygląd skóry. Swoim pacjentkom, które chcą wyglądać świetnie przed ważną uroczystością, wykonuję wybrane terapie z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Wtedy efekt jest najlepszy.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.