fbpx

Jak wymodelować sylwetkę?

Autor Magdalena Błaszczak
jak-modelowac-sylwetke

Kluczem do sukcesu jest często terapia łączona. Możemy połączyć możliwości jakie dają dwie lub nawet trzy technologie. Wówczas efekty są zaskakujące.

Dr Beata Dethloff o modelowaniu sylwetki

lekarz medycyny estetycznej

Terapie łączone dają nie tylko najszybsze, ale też najbardziej widoczne i najtrwalsze efekty. Z reguły pacjenci mają sprecyzowane wymagania i często oczekują możliwie szybkich efektów. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy indywidualne plany zabiegowe na ciało.  Synergia kilku, różnych procedur sprawia, że zabiegi działają ze zdwojoną siłą. Połączenie kriolipolizy z serią masaży Icoone już wielokrotnie udowodniło nam, że jest to sposób na kompleksowe działanie. Wzajemne uzupełnianie się tych technologii pozwoliło naszym pacjentom stracić centymetry w obwodach, jednocześnie eliminując uporczywy cellulit i wiotką skórę.

Kriopoliza + Icoone

To miejscowe, kontrolowane zamrażanie zlokalizowanego tłuszczu. Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi. Następnie organizm naturalnie pozbywa się ich z organizmu. Za pomocą tej metody w naszej klinice w Warszawie całkowicie usuwamy tkankę tłuszczową. Wymrażanie pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry, spektakularną eliminację miejscowej otyłości. W połączeniu z serią masaży podciśnieniowych Icoone efekty są szybsze i silniejsze. Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym drenażem całego ciała. Kolejnym krokiem jest program „focus” podczas, którego koncentrujemy się na konkretnym problemie i obszarze ciała np. boczkach, cellulicie na pośladkach czy obrzękach nóg. Icoone szczególnie zalecamy pacjentom z tendencją do zatrzymywania wody w organizmie oraz spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej (przy małej aktywności fizycznej). Bardzo istotny jest u pacjentów przyjmujących doustną antykoncepcję lub HTZ oraz przy niedoczynności tarczycy, gdzie dochodzi do zaburzenia metabolizmu tkanki tłuszczowej.

Stymulacja magnetyczna + badanie nutrigenetyczne

Jeśli  codzienna rutyna, diety i treningi nie przynoszą wystarczających rezultatów – postaw na technologię Shwarzy. Urządzenie to działa stymulująco na odbudowę mięśni i przynosi zdumiewające rezultaty w dążeniu do wymodelowanej sylwetki. Jeden zabieg potrafi zastąpić solidną serię codziennych ćwiczeń, a dzięki temu, że efektem zabiegu jest także redukcja tkanki tłuszczowej, wykonanie cyklu zabiegów w kuracji umożliwia osiągnięcie zamierzonych rezultatów: wyszczuplenia i pięknie zbudowanego ciała. Technologia urządzenia oparta jest na FMS czyli Focused Magnetic Stimulation (skoncentrowana stymulacja magnetyczna) – wyzwala intensywne skurcze, które prowadzą do dogłębnej stymulacji mięśni i powodują lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. To właśnie te dwa działania prowadzą do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej. Czym możemy wspomóc taki zabieg? Obecnie mamy możliwość wykonania różnych badań służących personalizacji diety, np. badań nutrigenetycznych czy badań na nadwrażliwości pokarmowe. Dzięki nim możemy sprawdzić, w jaki sposób dana osoba metabolizuje poszczególne składniki diety. Czy lepiej trawi tłuszcze, białka czy węglowodany. Jest to tzw. profil metaboliczny danej osoby. Na jego podstawie możemy ułożyć dietę, która będzie sprzyjała optymalizacji masy ciała. Taki duet sprawi, że efekty zauważymy jeszcze szybciej, a przy okazji wykonamy badanie, dzięki któremu będzie można zaplanować zdrowe, długie i świadome życie.

Wyszczuplanie: nowa technologia HIFEM – czy i jak działa?

HIFEM wykorzystuje pole elektromagnetycznego o bardzo dużym natężeniu. Pole to używane jest od wielu lat, na przykład w rehabilitacji.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.