fbpx

Metamorfoza Madonny – jakim zabiegom poddała się gwiazda?

Autor Magdalena Błaszczak
MADONNA
dr Marta Roth

Dr Marta Roth o metamorfozie Madonny

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Bardzo ciężko jest oceniać metamorfozę Madonny na podstawie zdjęć z nałożonymi filtrami, a głównie takie w ostatnim czasie trafiają do sieci. 63-letnia Madonna stara się wyglądać na młodszą niż jest! Na jej odmieniony wizerunek składa się głównie zliftingowana, wypełniona, ale i bardzo mocno wyszczuplona twarz (zwłaszcza w jej dolnym odcinku). Uwagę zwracają także jej agresywnie zliftingowane brwi. 

Metamorfoza Madonny – jakim zabiegom mogła się poddać gwiazda?

Ich lista mogłaby być długa:
 • lifting twarzy – ten daje efekt naciągnięcia, napięcia skóry,
 • buccal fat removal – czyli usunięcie poduszek Bichata. Daje efekt wyszczuplenia dolnej części twarzy,
 • agresywne zabiegi laserowe/chemiczne – powodują wygładzenie skóry,
 • zabiegi z użyciem biostymulatorów – zagęszczają skórę,
 • lifting brwi (chirurgiczny lub nićmi) – daje efekt mocno napiętych, zliftingowanych brwi,
 • blefaroplastyka – widać tu brak opadającej powieki,
 • lipofilling (przeszczep tłuszczu) lub wypełnienie ubytków tkankowych na twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Widać tu bardzo dużo wypełniaczy i dużą objętość w środkowej części twarzy oraz znaczną objętość policzków,
 • wypełnienie lini żuchwy – to daje ostrą, mocno zaznaczoną dolną część twarzy,
 • wypełnienie skroni. Widać brak zapadnięcia w tej okolicy, które pojawia się naturalnie z wiekiem,
 • powiększenie ust. Madonna ma znacznie pełniejsze usta w porównaniu do tych z przeszłości,
 • botoks – brak zmarszczek mimicznych, zwłaszcza w górnej części twarzy.

Metamorfoza Madonny – jak o zabiegach medycyny estetycznej wypowiada się gwiazda?

Sama Madonna  w ogóle nie wypowiada się na temat swojego obecnego wyglądu. Jej fani są podzieleni na tych, którzy zachwycają się jej nowym wizerunkiem i takich, dla których gwiazda poszła już o krok za daleko i przestała przypominać siebie.
CZYTAJ TAKŻE

Metamorfoza – z jakich zabiegów korzystała ostatnio Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston ma dziś 52 lata. Zapytana o inwazyjne zabiegi, gwiazda serialu „Przyjaciele” przyznała się jedynie do korekty chirurgicznej nosa. Czy faktycznie to jedyny zabieg z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, z jakiego skorzystała? Na te pytania odpowiada dr Marta Roth. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.