fbpx

Metamorfoza – z jakich zabiegów korzystała ostatnio Jennifer Aniston?

Autor Magdalena Błaszczak
Metamorfoza-z-jakich-zabiegow-korzystala-ostatnio-Jennifer-Aniston

Jennifer Aniston ma dziś 52 lata. Zapytana o inwazyjne zabiegi, gwiazda serialu „Przyjaciele” przyznała się jedynie do korekty chirurgicznej nosa. Czy faktycznie to jedyny zabieg z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, z jakiego skorzystała? Na te pytania odpowiada dr Marta Roth. 

Dr Marta Roth o zabiegach, jakie wykonała w ciągu kilku ostatnich lat Jennifer Aniston.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Metamorfoza Jennifer Aniston – pielęgnacja skóry

W codziennej dbałości o skórę, Jennifer – jak sama mówi – preferuje zabiegi, które nie wymagają użycia skalpela czy zastrzyków. Wyznała, że:
 • jej sekretem jest bardzo skuteczna pielęgnacja skóry. Wspomina o kosztownych zabiegach kosmetycznych i maseczkach,
 • przyznaje, że jest wielką fanką kosmetyków (zwłaszcza tych z wysokimi stężeniami witaminy A i C) i lubi z nimi eksperymentować,
 • stosuje zdrową, zbilansowaną dietę,
 • przestrzega rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych w specjalistycznych gabinetach. Te pozwalają zachować jej skórze świetną kondycję,
 • regularnie poddaje się zabiegom laserowym (w tym laserowi frakcyjnemu),
 • poddaje się też zabiegom wykorzystującym prądy o częstotliwości radiowej (radiofrekwencja (RF)),
 • Korzysta z terapii światłem LED,
 • systematycznie poddaje się masażom twarzy
 • regularnie wykonuje peelingi chemiczne. 

Metamorfoza Jennifer Aniston – zabiegi medycyny estetycznej

Patrząc jednak na jej zdjęcia, widać że Jennifer mogła ostatnio poddawać się innym zabiegom medycyny estetycznej. Wygląda wciąż bardzo naturalnie, nawet lepiej niż kilka lat temu. Zabiegi, jakim mogła się poddać na przestrzeni ostatnich kilku lat, które podtrzymały ten promienny wygląd to:
 • mikrobotox – daje bardzo naturalny efekt przeciwzmarszczkowy. Ten efekt jest widoczny głównie w górnej części twarzy, w okolicach oczu i na czole,
 • nawilżenie ust kwasem hialuronowym, bardzo delikatne, bez nadania wargom objętości,
 • subtelne wypełnienie policzków,
 • biostymulatory, które nadają objętość środkowej części twarzy,
 • mówi się także o liftingu twarzy, choć sama nie jestem przekonana. Wierzę, że tak świeży i młody wygląd można osiągnąć regularną dbałością o skórę i mniej inwazyjnymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. 
CZYTAJ TAKŻE

Odmładzające zabiegi pod oczy

Okolica oka ma bardzo duży wpływ na postrzeganie twarzy, bo widać na niej zmęczenie i smutek. Jest również bardzo dynamiczna – ruchy mięśni mimicznych i przepływ chłonki wpływają na zmienność tego obszaru w ciągu doby.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.