Zdrowa i piękna skóra oraz naturalny wygląd twarzy – to wszystko jest możliwe dzięki nowym biostymulatorom. W swojej pracy używam tego na bazie polinukleotydów, który służy do odbudowy komórkowej skóry.
Dr n. med. Anna Komarska-Szostak o biostymulatorach na bazie polinukleotydów
lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej, Dental Medical Clinic, ekspert marki Dives Med
Jak działają polinukleotydy?
Preparat działa trójwymiarowo:
- biostymuluje skórę,
- działa antyoksydacyjnie,
- bardzo głęboko nawilża tkanki.
Jego biostymulacja polega na pobudzeniu receptorów fibroblastów skóry. Pobudzenie tych receptorów prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu i dojrzewaniu fibroblastów w mikrofibroblastach. To właśnie stymulacja fibroblastów do wytworzenia kolagenu, elastyny, glikozgaminoglikanów, białek i glikoprotein decyduje o silnym i specyficznym działaniu liftingującym i rewitalizującym, niezależnie od rodzaju skóry.
Polinukleotydy – działanie antyoksydacyjne
Polinukleotydy działają antyoksydacyjnie, ponieważ zwalczają wolne rodniki.W ten sposób zapobiegają uszkodzeniu DNA komórek. Odbudowuje uszkodzenia komórek skóry właściwej po ekspozycji na słońce, skóry narażonej na stres oksydacyjny oraz stres smogowy.
Polinukleotydy – działanie nawilżające
Działanie nawilżające polega na wiązaniu wody przez grupy hydrofilowe pojedynczych nukleotydów. Te działają jak gąbka elektrostatyczna, zapewniając długotrwałe i głębokie nawilżenie komórek tkanek.
Polinukleotydy – działanie biostymulujące
Dzięki polinukleotydom skóra zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, czyli naturalnego liftingu na poziomie komórkowym. Zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, koloryt cery poprawia się, a skóra ma promienny wygląd.
Efekty zabiegów, technika, polecana ilość sesji
Efekty są widoczne, ale co najważniejsze – naturalne bez zmiany rysów twarzy.
Obszary, które mogą być poddane zabiegowi to:
- twarz,
- szyja,
- dekolt,
- dłonie,
Dla uzyskania spektakularnego efektu zaleca się dwa zabiegi w odstępie 15-30 dni.
Preparat podaję techniką implantacji depozytowej – to tzw. pięciopunktowa technika depozytów (głęboka mezoterapia) i wstecznoliniowa (kaniula). Biostymulator na bazie polinukleotydów rewelacyjnie rewitalizuje skórę i przygotowuje ją na następne zabiegi.
Trendy w powiększaniu ust kwasem hialuronowym
Nowoczesne formy kwasu hialuronowego stworzone w oparciu o polimer PEG pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty przy zabiegach w obszarze czerwieni wargowej. Pozwalają wymodelować usta w niemal dowolny sposób.
Onkolodzy i pacjenci jednogłośnie przyznają – w raku piersi nastąpiły wielkie zmiany i wszystko wskazuje na to, że to nie koniec przełomów. Każdego roku dowiadujemy się …
Współtworzą i kierują największą placówką chirurgii plastycznej w Polsce zarówno pod kątem przychodów, jak i liczby zatrudnionych chirurgów. Daria i Michał Charytonowicz mimo młodego wieku mogą się …