Kriolipoliza – te osoby są narażone na działania niepożądane najbardziej!

Autor Magdalena Błaszczak
powiklania-po-kriolipolizie

Technologia redukująca podskórną tkankę tłuszczową z wykorzystaniem niskiej temperatury, czyli kriolipoliza, to bezpieczny i skuteczny zabieg, o ile pacjent zostanie do niego prawidłowo zakwalifikowany i nie znajduje się w grupie ryzyka PAH (paradoksalny przyrost tkanki tłuszczowej). U kogo możliwość wystąpienia tego powikłania jest największa?

Kriolipoliza – obszary ciała, w których wykonuje się zabieg

Zabieg kriolipolizy można przeprowadzić na wybrane części ciała, gdzie występuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Najczęściej są to plecy, ramiona, brzuch, pośladki, uda, okolice nad kolanami oraz okolice pod brodą (tzw. drugi podbródek).

Głównym przeznaczaniem zabiegu jest redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, a nie działanie antycellulitowe. Jednak po kriolipolizie niejako przy okazji cellulit staje się widocznie mniejszy. Kriolipoliza nie wpływa również na poprawę napięcia skóry, wręcz przeciwnie – może spowodować ponowne jej rozciągnięcie.

POLECANE ARTYKUŁY

Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności