fbpx

Odchudzanie: energia elektromagnetyczna + fala radiowa 4 zabiegi=16 tygodni treningu

Autor Magdalena Błaszczak
odchudzanie

Kult smukłego oraz wysportowanego ciała sprawił, że aż 60% kobiet i 90% mężczyzn szuka zabiegów, które jednocześnie zredukują tkankę tłuszczową i wzmocnią mięśnie.

Likwidowanie podbródka - o ile centymetrów wyszczupla go laser?

lek. med. Marcin Wilczyński o odchudzaniu energią elektromagnetyczną i falą radiową

Chirurg, flebolog, lekarz medycyny estetycznej, twórca i założyciel Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Istnieją urządzenia, które nie tylko spalają tłuszcz, intensywnie rzeźbią mięśnie, m.in. brzucha, pośladków, a także ramion, ale dodatkowo skutecznie ujędrniają skórę. Umożliwiają w ten sposób osiągnięcie efektów nieporównywalnych do tych, jakie dają inne nieinwazyjne zabiegi dostępne na rynku.

Jakie są efekty zabiegów z wykorzystaniem energii elektromagnetycznej i fali radiowej?

Seria zaledwie czterech zabiegów umożliwia wzrost mięśni podobny do tego, jaki nastąpiłby po 12-16 tygodniach treningu, powodując przyrost masy mięśni o około 25 % i spalanie tłuszczu na rekordowym poziomie 30%. Co więcej, zabieg urządzeniem pozwala zmniejszyć obwód talii średnio o 5,9 cm i zredukować o 19% rozstęp mięśni prostych brzucha. I to bez wysiłku!

W jaki sposób działają te technologie?

Te rewelacyjne efekty to zasługa połączenia dwóch rodzajów energii: elektromagnetycznej o wysokiej intensywności i fal radiowych. HIFEM+, czyli High-Intensity Focused Electromagnetic Technology Plus i RF, które rzeźbią rozgrzane mięśnie i w ten sposób modelują sylwetkę. Fala radiowa rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy, natomiast HIFEM+ poprzez supramaksymalne skurcze buduje masę mięśniową. Modelowanie sylwetki koncentruje się aż na trzech poziomach mających wpływ na kontur ciała. Zaawansowana technologia urządzenia, dzięki połączeniu dwóch rodzajów energii, jednocześnie działa na mięśnie, tłuszcz oraz skórę.

Dla kogo dedykowane są te zabiegi?

 Zabieg doskonale sprawdzi się u osób, którym zależy na:

  • maksymalnej redukcji tkanki tłuszczowej;
  • wzmocnieniu  i rozbudowie mięśni;
  • poprawie napięcia skóry.
Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.