fbpx

Wielkie otwarcie SKINLINE CLINIC

Autor Przemek

To nie tylko wyjątkowe wydarzenie inaugurujące nowe miejsce na mapie Warszawy, ale również szansa na poprawę jakości życia osób, które pragną nie tylko poczuć się pięknie, ale również uporać  się ze swoimi problemami skórnymi. To miejsce gdzie spotykają się doświadczony zespół, wysokiej jakości zabiegi i nowoczesny sprzęt, by zapewnić klientom kompleksową opiekę. Jest to również szansa dla lokalnej społeczności do zapoznania się z nowymi trendami w zakresie usług beauty oraz możliwości skorzystania ze specjalistycznej pomocy na najwyższym poziomie.

W uroczystym otwarciu kliniki które miało miejsce 19 marca, brało udział blisko stu gości, szesnastu wystawców, oraz delegacje wiodących magazynów branżowych i prasy kobiecej. Podczas otwarcia gościem specjalnym była Ambasador Tajwanu i Eric Chen – twórca marki Aromase. Atrakcją podczas dnia otwartego były konsultacje trychologiczne wraz z badaniem trichoskopowym, konsultacje kosmetologiczne wraz z analizą skóry twarzy, badanie piersi z wykorzystaniem narzędzi AI, jak również poznania firm branżowych współpracujących z Skinline Clinic. 

 

Holistyczne podejście

Klinika SKINLINE CLINIC stawia sobie za cel holistyczne podejście do każdego klienta. Znajdziemy tutaj takich specjalistów jak trycholog, kosmetolog, dermatolog, endokrynolog, lekarz medycyny estetycznej, dietetyk kliniczny czy fizjoterapeuta. Tak szerokie spektrum specjalizacji pozwala na prawdziwie profesjonalne podejście do problemów z jakimi ludzie mierzą się w dzisiejszych czasach. Specjaliści kliniki biorą pod uwagę nie tylko zabiegi, lecz również dietę, styl życia, poziom stresu oraz szereg innych czynników mających wpływ na wygląd i stan zdrowia ich pacjentów, dzięki czemu klienci otrzymują spersonalizowane podejście, które uwzględnia ich indywidualne potrzeby. Tak kompleksowe podejście prowadzi do osiągnięcia trwałych efektów oferowanych terapii, a także do długotrwałego dobrego  samopoczucia pacjenta.

 

Zabiegi na miarę dzisiejszych czasów

Zabiegi oferowane przez SKINLINE CLINIC to nie tylko dbałość o zewnętrzny wygląd, ale także poprawa samopoczucia i pewności siebie. Dzięki profesjonalnym zabi gom dostosowanym do indywidualnych potrzeb, pacjenci mogą cieszyć się piękną i zdrową skórą, podkreślając jednocześnie swoje naturalne piękno. Specjaliści kliniki stosują najnowsze technologie oraz metody, aby zapewnić kompleksową opiekę oraz dla uzyskania najlepszych efektów. Wśród szeregu usług odnajdziemy zabiegi obejmujące m.in. pielęgnację twarzy i skóry głowy, zabiegi na ciało, przeciwstarzeniowe czy terapie na problemy skórne, ale również te obejmujące zakres medycyny estetycznej oraz dietetyki klinicznej.

Jak wybrać właściwy aparat do medycyny estetycznej? 

Na to pytanie niestety nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy bowiem od tego czym się zajmujemy i do czego chcemy wykorzystywać badania ultrasonograficzne skóry. Jeże

Pacjenci onkologiczni mile widziani

Dla pacjentów onkologicznych wypadanie włosów często jest doświadczeniem traumatycznym, które dodatkowo obciąża psychicznie i emocjonalnie w ciężkim okresie leczenia onkologicznego. SKINLINE CLINIC to także miejsce, które szeroko otwiera się na takich właśnie pacjentów. Klinika oferuje program wsparcia i terapii w zakresie radzenia sobie z wypadaniem włosów spowodowanym chemioterapią, a także po jej zakończeniu w celu przywrócenia zdrowego stanu skóry głowy. Dlatego już niebawem ruszy specjalny projekt oparty o bezpłatne konsultacje i pogłębioną diagnostykę dla tej grupy pacjentów, a opiekę merytoryczną nad nim obejmuje dyrektor naukowy kliniki – dr n. med. Claudia Musiał.

 

W SkinLine Clinic spersonalizowane zabiegi dobrane do indywidualnych potrzeb skóry łączą się z najnowocześniejszymi innowacjami ze świata nauki. Proponujemy zintegrowane podejście do trychologii, kosmetologii i medycyny estetycznej, zwracając uwagę na potrzeby skóry i mieszków włosowych już na poziomie komórkowym. SkinLine Clinic oferuje nie tylko pełną gamę zabiegów dostosowanych do potrzeb skóry i włosów, czy konsultacji specjalistycznych, jak również preparaty do pielęgnacji skóry, czy nutraceutyki klasy medycznej.

 

 

CZYTAJ TAKŻE

DEPOZYT CZY ZIARNINIAK? Obrazowanie ultrasonograficzne (USG)

Jak wynika z raportu American Society of Plastic Surgeons (ASPS)  za rok 2022  wypełniacze tkankowe zajmują drugie miejsce na liście najczęściej wykonywanych zabiegów małoinwazyjnych tuż za procedurami wykorzystującymi toksynę botulinową. W roku 2022 w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej wykonano ponad 4,8 miliona wypełnień za pomocą kwasu hialuronowego (HA) i 850 tys. wypełnień z użyciem innych preparatów niż HA. Liczba wykonywanych zabiegów stale wzrasta, w porównaniu z rokiem 2019 (przed pandemią Covid-19) odnotowano  70% wzrost [1]… 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.