fbpx

Naturalne powiększanie ust – metody dr Agnes Frankel

Autor Magdalena Błaszczak
Naturalne-powiekszanie-ust-metody-dr-Agnes-Frankel
agnes-frankel

dr n.med. Agnes Frankel o naturalnym powiększaniu ust

lekarz medycyny estetycznej

Filozofia medycyny regeneracyjnej a naturalne powiększenie ust

W moim podejściu do dermatologii regeneracyjnej i anti-aging największą uwagę zwracam na podkreślanie indywidualności każdej kobiety. Bardzo nie lubię stwierdzeń, że coś jest „modne”. Bo medycyna z założenia nie powinna być modna. Powinna być skuteczna. Wydobywać indywidualne piękno. Modne mogą być sukienki, ale nie część naszego największego narządu jakim jest skóra. Dokładniej usta.

Naturalne powiększanie ust – smart aging zamiast Russian Lips

W swojej klinice stawiam na regenerację ust. Na smart aging, nawilżanie. Jeśli podkreślam usta – to w sposób taki, aby efekt był jak najbardziej naturalny. Podstawą moich działań jest:

  • regeneracja ust osoczem bogatopłytkowym z fibryną. Zabieg można wykonać u osób w każdym wieku. Osocze pobudza produkcję kolagenu i poprawia mikrokrążenie. Nie powiększa w sposób wyraźny ust, ale sprawia, że wargi są wygładzone, jędrniejsze, lepiej odżywione. Wyglądają młodziej;
  • regeneracja ust komórkami macierzystymi z tłuszczem. Oprócz efektu wypełnienia ust własnym tłuszczem, dochodzi do rewitalizacji skóry za pomocą komórek macierzystych. Komórki macierzyste hamują procesy degeneracyjne skóry, stymulują jej komórki do odnowy. Zaletą tej metody jest brak możliwości odrzucenia przeszczepu oraz brak reakcji alergicznych. Dodatkowo mamy niemal nieograniczoną ilość materiału do pozyskania komórek macierzystych – to tkanka tłuszczowa pacjenta. Koncentrat młodych komórek tłuszczowych z komórkami macierzystymi to prawdziwy eliksir młodości, który dodatkowo daje efekt wypełnienia. 

Jakie proporcje warto zachować przy naturalnym powiększaniu ust?

Oczywiście, zawsze myśląc o ustach należy mieć na uwadze złote proporcje. Chodzi o zachowanie proporcji twarzy pacjenta. Usta nie mogą być zbyt duże, bo zaburzają wygląd twarzy i sprawiają, że wyglądamy nienaturalnie. Trzeba wziąć pod uwagę również narodowość: Afroamerykanki mają z założenia duże usta. W stosunku do proporcji pozostałych części ich twarzy, wyglądają one bardzo dobrze. Odwrotnie Azjatki. Russian lips też nie bez powodu są tak nazwane – każda narodowość ma indywidualne podejście do kanonów urody. W naszej szerokości geograficznej fizjologiczna proporcja wargi górnej do dolnej wynosi 1:1,6. Warto ją zachowywać, również w trakcie powiększania ust. Wargi z wiekiem tracą swój kontur, ulegają inwolucji. Umiejętne podanie usieciowanego kwasu hialuronowego nie tylko spowoduje poprawę ich nawilżenia, ale też przywróci im piękny wygląd. Wyglądamy jak „my”, tylko sprzed paru lat. Dla mnie i moich pacjentek sukces jest wtedy, gdy nie widać, że zabieg był wykonany. Po prostu wygląda się świetnie.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.
CZYTAJ TAKŻE

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.