fbpx

Najlepszy sposób na jędrną skórę!

Autor Przemek
bogdani

Ultraformer MPT to nowe urządzenie, które skutecznie spłyca zmarszczki i potrafi poprawić wygląd ciała już po pierwszym użyciu. Zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Świetna odpowiedź dla najbardziej wymagających.

Od zabiegów na twarz i ciało oczekujemy zarówno szybkich, jak i długotrwałych efektów. Taką gwarancję daje nowe urządzenie Ultraformer MPT, które umożliwia nieinwazyjny, głęboki remodeling skóry oraz redukcję tkanki tłuszczowej, bez potrzeby rekonwalescencji.  Dzięki zaawansowanej technologii mikroimpulsowej MMFU (Macro & Micro Focused Ultrasound) efekty widać już po jednym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych, polegającej na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze. To pobudza naturalne mechanizmy odbudowy tkanek, dzięki czemu zwiększa się produkcja włókien kolagenowych i elastyny. Zabieg zastosowany na twarz skutecznie spłyca więc zmarszczki.

Gdy z kolei użyjemy specjalnej głowicy na ciało z łatwością pozbędziemy się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów, np. nad kolanami, czy na dekolcie. Chociaż pierwsze efekty widać niemal od razu, ostateczny i najlepszy rezultat pojawia się 2-3 miesiącach. W tym czasie skóra przebudowuje się i dochodzi do odbudowy kolagenu, poprawia się jej elastyczność. Twarz wygląda więc jak po liftingu, a jednocześnie a ciało jest bardziej napięte i gładkie. To wiec gwarantowany sposób na młodszy wygląd. Zabiegi przy użyciu Ultraformer MPT są wyjątkowo skuteczne, precyzyjne i komfortowe oraz możliwe do wykonania w znacznie krótszym czasie. To nowy standard w dziedzinie medycyny estetycznej.

 

Wyłączny dystrybutor Ultraformer w Polsce:  www.bogdanidermatologia.pl

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.