fbpx

Efekt „soft liftingu” po Lactic Peel z kwasem mlekowym i DMAE

Autor Magdalena Błaszczak
peeling-chemiczny-lactic-peel-dives
marta

Marta Szudzińska-Petryk o peelingu Lactic Peel

dyrektor generalna Dives Med

Jak działa Lactic Peel?

To całoroczny peeling na bazie kwasu mlekowego i DMAE. Jest skonstruowany do zwiększenia nawilżenia, napięcia i soft-liftingu skóry. Synergiczne działanie obu składników długotrwale przywraca skórze jędrność oraz zapobiega utracie elastyczności w procesie starzenia. Formuła peelingu działa bardzo delikatnie na skórę, powodując minimalne podrażnienia i długotrwały efekt odświeżenia. Peeling jest dedykowany do odnowy skór dojrzałych, suchych i zmęczonych, pozbawionych blasku i napięcia.

Składniki aktywne Lactic Peel Dives Med

Kwas mlekowy (72%) – kwas AHA o umiarkowanej sile działania o silnym działaniu nawilżającym i nawadniającym. Stanowi główny składnik fizjologicznego NMF (naturalnego czynnika nawilżającego). Stymuluje ceramidy naskórka, powodując uszczelnienie płaszcza hydrolipidowego skóry. Wpływa pozytywnie na szybkość wymiany komórek naskórka, dając długotrwały efekt odświeżenia skóry bez uczucia suchości. Hamuje procesy melanotwórcze, skutecznie ograniczając powstawanie przebarwień. Stymuluje indukcję włókien podporowych, dając długoterminowe efekty zagęszczenia i pogrubienia skóry.

Dimethylaminoethanol (DMAE) (11%) – prekursor acetylocholiny, zwiększający napięcie mięśniowe skóry.  W wyniku podniesienia tonusu mięśniowego, skóra odzyskuje swoje młodzieńcze kontury i widocznie się wygładza. DMAE stanowi także silny składnik przeciwzmarszczkowy i antyutleniający. Nadaje objętość zwiotczałej skórze, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, wygładza skórę i długotrwale utrzymuje efekt jej liftingu.

Jakie właściwości ma kwas mlekowy w połączeniu z DMAE?

Kwas mlekowy intensywnie nawilża skórę i stabilizuje jej hydrodynamikę. Dzięki temu odzyskuje ona swoją naturalną gładkość i promienisty wygląd. Jednocześnie stymuluje syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, powodując widoczne zagęszczenie i poprawę struktury skóry. Obecny DMAE zwiększa tonus mięśniowy, wygładzając zmarszczki i przywracając młodzieńcze kontury.

Wielokierunkowe i zoptymalizowane działanie Lactic Peel sprawia, że stanowi komplementarne rozwiązanie dla skór dojrzałych i jest niezbędnym elementem skutecznych terapii przeciwstarzeniowych.

Wskazania do stosowania Lactic Peel:

 • skóra wrażliwa i naczyniowa;
 • skóra sucha i odwodniona;
 • skóra z widocznymi oznakami starzenia;
 • skóry szare, matowe i pozbawione blasku;
 • zaburzenia keratynizacji i pigmentacji skóry.

Efekty zabiegu Lactic Peel:

 • poprawa nawilżenia i hydrodynamiki skóry;
 • poprawa napięcia i konturu skóry;
 • pogrubienie struktury i jędrności skóry;
 • stymulacja syntezy kolagenu i elastyny;
 • niwelowanie zmarszczek i oznak starzenia;
 • ochrona antyoksydacyjna;
 • przywrócenie gładkości i promiennego wyglądu.

Peelingi chemiczne złuszczają, oczyszczają i odmładzają twarz

Szybko i skutecznie poprawiają wygląd skóry, działają kompleksowo: złuszczają, poprawiają koloryt cery, odmładzają. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.