fbpx

Królewski zabieg Hydra Royal Dives Med

Autor Magdalena Błaszczak
krolewski-zabieg-hydra-royal

Hydra Royal Family to luksusowy zabieg dający efekt „królewskiej skóry.” Zabieg został stworzony do wielopoziomowej rewitalizacji skóry twarzy. Dzięki kilkuetapowej sekwencji, kondycjonuje i stymuluje wszystkie warstwy skóry, począwszy od naskórka, a kończąc na głębokich strukturach skórnych. Jest to silnie liftingująca i luksusowa linia stworzona dla zatrzymania jej postępującego starzenia i wypełnienia zmarszczek. Zapobiega odwodnieniu i fotostarzeniu. Takie działanie zapewnia zawarty w niej endogenny kwas hialuronowy.

dr-anna-komarska-szostak

Dr n. med. Anna Szostak o zabiegu Hydra Royal Dives Med

Dental Medical Clinic, lekarz stomatolog i lekarz medycyny estetycznej, ekspert marki Dives Med

Stymulator na bazie wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego

Głównym produktem, który stosujemy w tym zabiegu, jest innowacyjny stymulator i biorewitalizant Hydra Royal.  Jest on stymulatorem na bazie wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego, a ponieważ występuje w ilości aż 60 mg., czyni go to jednym z najsilniejszych produktów odmładzających w swojej kategorii. Dodatkowo dzięki technologii Aqua – Oxygen Hybrid2 zastosowanej w procesie produkcji, kwas hialuronowy napowietrza się i nawadnia. Tak zwiększa  on swoją sprężystość i możliwości higroskopijne. W końcowym etapie produkcji specjalnie wyselekcjonowane cząsteczki kwasu zabezpieczane są domieszką czynnika sieciującego, więc oprócz wyjątkowych właściwości rewitalizujących zyskuje on także długoterminowy system uwalniania.

Zaawansowany system produkcji

Tak zaawansowany system produkcji, unikatowa technologia, wyjątkowo wysokie stężenie kwasu, lekki  stopień usieciowania, a także możliwości podania preparatu 6 technikami i protokołami zabiegowymi, sprawia ze stymulator Hydra Royal na nowo definiuje odmładzanie i rewitalizację skóry.

Mezokoktajl Hydra Royal

Kolejnym produktem, który stosujemy w zabiegu jest mezokoktajl. To zaawansowany koncentrat upiększający, przeznaczony do odmłodzenia i poprawy jędrności skóry. Zawiera multikompleks aminokwasowo-witaminowy, wzbogacony w nieusieciowany kwas hialuronowy, minerały, i glutation. Te składniki zapewniają  wielopoziomowe  kondycjonowanie i efekt królewskiej skóry. Dodatek wysokostężonego kwasu hialuronowego zapewnia długotrwały efekt  nawilżenia i wygładzenia. Formuła rekonstruuje stelaż kolagenowy skóry i działa ujędrniająco.                                                                                                       

Aby uzyskać spektakularny efekt w zabiegu Hydra Royal Family możemy zastosować technikę łączoną preparatu Hydra z  Royal z Hydra Royal Booster podczas jednej wizyty.

Peeling i maska Hydra Royal

Kolejnym produktem w zabiegu Hydra Royal jest całoroczny peeling liftingująco-rozświetlający Hydra Royal Peel. 

To specjalistyczny stymulator chemiczny do zwiększenia nawilżenia i napięcia skóry. Może być stosowany przez cały rok. Peeling zawiera kompleks kwasowy m.in. kwas mlekowy który przyspiesza szybkość wymiany komórek naskórka, bez uczucia suchości skóry. Kwas traneksamowy pomaga usunąć przebarwienia, a kwas ferulowy łagodzi następstwa starzenia egzogennego oraz uodparnia skórę na negatywne działanie zanieczyszczeń.  Dzięki połączeniu tych trzech produktów w protokole zabiegowym, jesteśmy w stanie osiągnąć rewelacyjne efekty liftingujące. Końcowym zabiegiem w protokole Hydra Royal Family jest Hydra Royal Mask – maska w postaci hydrożelu naturalnego kolagenu wzbogacona w drogocenne złoto koloidalne i szlachetny proszek z hydrolizowanych pereł. Jej wyjątkowa technologia gwarantuje ekspresowy efekt „royal skin”.      

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.