fbpx

Drodzy Czytelnicy!

Autor Przemek
Composition with Christmas decorations
redaktor-magdalena-blaszczak

Magdalena Błaszczak

Redaktor Prowadząca

Drodzy Czytelnicy!

 
Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji pragniemy przekazać Wam  życzenia. Niech te dni będą pełne radości, miłości i spokoju w gronie tych, których kochacie. Życzymy, abyście odnaleźli w nich czas na odpoczynek i refleksję.
 
 
Dziękujemy za Waszą codzienną obecność na naszym portalu. Jesteście dla nas nieocenieni,  inspirujecie do działania, podsuwacie pomysły, czasem krytykujecie i zawsze motywujecie do rozwoju.
Niech Święta Bożego Narodzenia będą dla nas wszystkich radosnym czasem, bez stresu, bez niezręcznych chwil podczas łamania opłatkiem, bez pośpiechu. Czasem wypełnionym radością i ciepłem jakie pamiętamy z dzieciństwa. 
 
Zespół redakcyjny www.estetyczny-portal.pl
Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.