fbpx

„Czarna owca wśród hoteli” – Hotel Piwniczna SPA&Conference

Autor Magdalena Błaszczak
hotel-spa-piwniczna

Hotel Piwniczna SPA&Conference, zwany także „czarną owcą wśród hoteli”, nie jest jednym z wielu „czterogwiazdkowców” – to jedyny w Polsce 4-gwiazdkowy butikowy hotel etno. 

Hotel Piwniczna SPA&Conference

Swój unikalny styl zawdzięcza inspiracjom płynącym z gór i folkloru, które w połączeniu z najnowszą technologią i najwyższym standardem obsługi tworzą zupełnie nową jakość. Hotel Piwniczna SPA&Conference to kameralny, luksusowy obiekt zlokalizowany w malowniczym uzdrowisku Piwniczna-Zdrój, nad samym brzegiem rzeki Poprad, przy jedynej piaszczystej plaży w górach. Do dyspozycji gości przygotowano 21 jedno- i dwuosobowych pokoi o wysokim standardzie i ciekawej aranżacji oraz 15 apartamentów, w tym 2 ekskluzywne – wyposażone w otwarte na pokój salony kąpielowe. Każdy pokój jest inny, wyjątkowy, ale łączy je koncepcja wystroju w stylu etno design oraz bardzo wysoki standard wyposażenia.

Woda i ogień – żywioły HedoniSPA

W podziemiach hotelu rozciąga się dwustrefowe, luksusowe HedoniSPA. Jedyne w Europie, w którym w blasku żywego ognia widoczne są: 3 baseny z czterometrowymi wodospadami, w tym solanka z wodą z Morza Martwego, 2 sauny suche, 2 łaźnie parowe, grota solna, prysznice wrażeń, wanna z hydromasażem, studnia zanurzeniowa, wypoczywalnia. HedoniSPA słynie z nocy saunowych będących połączeniem relaksu z niezwykłym widowiskiem. W każdy piątek i sobotę podczas nocy saunowych w saunie fińskiej odbywają się seanse prowadzone przez saunamistrzów z HedoniSPA i z całej Polski. Są to ceremonie trwające około 10 do 15 minut, podczas których saunamistrzowie roztaczają wkoło wonne aromaty, wachlują gości baranimi skórami albo prześcieradłami, rzucają kulami z lodem i skraplają wodą za pomocą brzozowych witek.

Wszystko w rytm muzyki.

W HedoniSPA promuje się poprawną kulturę saunowania. HedoniSPA to także “Terapia Uzdrowiskowa”, która oferuje szeroką gamę zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Restauracja “Czarna Owca”

Wystrojem i smakiem nawiązuje do trendów regionalnych. Z produktów znanych na co dzień wydobywane są nowe, niesamowite smaki, tak aby zaskoczyć i zadziwić gości. W „Czarnej Owcy” można rozkoszować się widokami na rzekę Poprad oraz góry na tarasie, w specjalnym namiocie tuż przy brzegu lub na hamakach i leżakach na trawie.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.