fbpx

10 sekretów piękna… Katarzyny Zielińskiej

Autor Magdalena Błaszczak
10-sekretow-piekna-katarzyna-zielinska

1.   Moja ulubiona klinika medycyny estetycznej…

…The Beauty Place. Poszłam do tego miejsca za moją ukochaną kosmetolożką, Anią Cybart, która zajmuje się mną już od kilkunastu lat. Jestem jej wierną klientką, bo w dbaniu o urodę, Ania jest najlepsza pod słońcem.

2. Swoje włosy oddaję pod opiekę…

…od 15 lat jednej i tej samej osobie – Marylki Dudy z Duda Hair Design. Jest ze mną na najważniejszych sesjach, przy produkcjach i istotnych wydarzeniach osobistych. Marylka jest nie tylko profesjonalistką, ale też dobrym człowiekiem i lojalną przyjaciółką.

3. Kosmetyk, bez którego nie potrafi żyć…

…to chyba ten, który mam zawsze w torebce – czerwona szminka Max Factor. To dla mnie najważniejszy akcent całego make upu. Mogę mieć nieumalowane oczy czy brwi, ale usta muszą być!

4. Jeśli perfumy to tylko…

…na zmianę Chanel Mademoiselle i Eau Fraiche. Te pierwsze są takie nieoczywiste. Z jednej strony pociągające, zmysłowe, a z drugiej – charakterne. Tak jak ja! Z kolei perfumy Chanel Chance Eau Fraiche lubię, bo mają w sobie dualną nute – i kobiecą, i męską.

5. Ulubiony zabieg na ciało…

…masaż. Każdy. Nie znam lepszego sposobu na uleczenie ciała. Jestem wierną fanką masażu powięzi u Gabi Maassen. Półtorej godziny skoncentrowanej uwagi tylko na moją  głowę powoduje, że ból i stres odchodzą.

6. Mam słabość do…

…ciuchów vintage, bo uwielbiam modowe perełki i oryginalne egzemplarze. Gdziekolwiek jestem, czy w Polsce,  czy zagranicą,  szukam vintage shopów i poluję.

7. Najchętniej trenuję…

…mam swoje dyskretne miejsce w Warszawie, gdzie regularnie pływam pod czujnym okiem mojego trenera Mateusza. Zaczęłam też boksować. Zobaczymy do czego mnie to doprowadzi.

8. Ulubiony zabieg z zakresu medycyny estetycznej…

..różnego rodzaju i peelingi no i oczywiście zabieg Sekret. Jak sama nazwa wskazuje – nie mogę zdradzić na czym polega 😉

9. W gabinecie kosmetycznym dbam o…

…paznokcie w Nail Spa Marzeny Kanclerskiej! Zazwyczaj robię zwykły manicure – bo na planie, czy w teatrze nie mogę mieć zbyt wyrazistych paznokci. Jedynie na stopach mam hybrydę.

10. Ikoną stylu jest dla mnie…

…oczywiście Audrey Hepburn. Jest dla mnie ikoną stylu, ikoną kobiecości, ikoną” kina. Mam w domu mnóstwo materiałów i gadżetów z nią związanych, a na koncie również prywatną sesję inspirowaną „Śniadaniem u Tiffany’ego”.

CZYTAJ TAKŻE
Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.