fbpx

W jaki sposób odmładza skórę peeling Glow-x9 Dives Med?

Autor Magdalena Błaszczak
peeling-chemiczny-glow-x9-dives
lek-med-Monika-Krolikowska-Antczak

dr Monika Królikowska-Antczak o peelingu Glow-x9 marki Dives Med

lekarz medycyny estetycznej

Jaki jest skład peelingu Glow-x9?

Peeling Glow-x9 to unikatowy koktajl składający się z 9 kwasów dedykowany do wielopoziomowego odmładzania skóry, głębokiej rewitalizacji oraz redukcji defektów skórnych pojawiających się w procesie starzenia, tj. przebarwienia, powierzchowne zmarszczki, nie równa tekstura skóry, przerost gruczołów łojowych oraz nierównomierny koloryt skóry.  Redukuje również rozszerzone pory oraz nadmierny łojotok 

Peeling Glow-X9 zawiera w swoim składzie kwas trójcholorooctowy, fenolowy, salicylowy, glikolowy, migdałowy, fitowy, proretinowy oraz Wit. C i E. Dzięki tej innowacyjnej formule charakteryzuje się wielokierunkowym działaniem  z jednoczesną bardzo dobrą tolerancją i dużym komfortem dla pacjenta w trakcie zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Preparat aplikujemy bezpośrednio na skórę po uprzednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry. Nanosimy równomiernie za pomocą pędzelka na obszar skóry twarzy lub szyi, omijając okolicę oczu i czerwieni wargowej. Ilość warstw peelingu dostosowujemy indywidualnie. Następnie zmywamy całość po określonym czasie i aplikujemy preparaty odżywcze dobrane indywidualnie pod kątem potrzeb skóry. Na zakończenie zabiegu możemy zastosować maskę Glow-X9, dedykowaną temu zabiegowi, która działa łagodząco, chłodząco oraz silnie nawilżająco, poprawiając efekty po zabiegowe.

Z czym warto łączyć peeling Glow-x9?

Peeling Glow-X9 zastosowany również synergistycznie z innymi procedurami estetycznymi poprawia znacząco ich efektywność tj., mezoterapia igłowa, mikroigłowa oraz laseroterapia.

Jakie są efekty zabiegu?

Efektem procedury Glow-X9 jest intensywna odbudowa i redermalizacja naskórka i skóry właściwej, stymulacja procesów regeneracyjnych skóry, pobudzenie syntezy i remodelingu kolagenu i elastyny, pobudzenie odtwarzania endogennego kwasu hialuronowego, pogrubienie struktury i jędrności skóry, rozświetlenie i poprawa kolorytu, redukcja przebarwień i plam pigmentacyjnych, widoczne napięcie i wygładzenie skóry, obkurczenie rozszerzonych porów, redukcja blizn potrądzikowych oraz redukcja powstawania stanów zapalnych w przebiegu trądziku.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.