fbpx

Twoje okno na wiedzę

Autor Przemek
offlabel

Mamy przyjemność sprawować patronat medialny nad cyklem wyjątkowych konferencji i szkoleń zorganizowanych przez platformę edukacyjną „Off Label Experts”.

offlabel

Estetyczny Magazyn & Off Label Experts

Twoje okno na wiedzę

Spotkania „Off Label Experts” dostarczają najświeższej, zweryfikowanej pod względem jakości wiedzy podnoszącej efektywność pracy lekarza i dobrostan pacjenta.

Podczas październikowej konferencji pierwszy dzień, tzw. open day, będzie przeznaczony dla lekarzy, managerów i właścicieli klinik, a uczestnictwo w wydarzeniach nie będzie się wiązać z opłatą. Chcemy, aby środowisko się zintegrowało – aby młodzi lekarze poznali bardziej doświadczonych i wiodące na rynku polskim firmy, mogli posłuchać wykładów, a także poznać się bliżej i wymienić doświadczenia w kuluarach. 

Zależy nam, aby pierwszego dnia w konferencji wzięli udział zarówno młodzi lekarze, jak i profesjonaliści z branży. Dwa pozostałe dni przeznaczone są tylko dla lekarzy. 

Sympozja tematyczne organizowane są stosownie do aktualnych potrzeb środowiska. Nie ma ustalonego, regularnego cyklu spotkań.

Jak wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu?

Aby wziąć udział w wydarzeniach spod brandu Off Label Experts, lekarz nie musi należeć formalnie do organizacji. Warunkiem jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie offlabel.pl.
Więcej informacji na: www.konferencjaofflabel.co

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.