fbpx

TOP 3 zabiegi modelujące ciało

Autor Magdalena Błaszczak
top-3-zabiegi-modelujace-cialo

Skutecznie wspomagają dietę i aktywność fizyczną. Warto zacząć je wykonywać już teraz.

Katarzyna-Osipowicz

dr Katarzyna Osipowicz o zabiegach modelujących ciało

lekarz medycyny estetycznej

Laser z głowicami masującymi

Pierwszym z nich jest głęboka stymulacja skóry za pomocą lasera oraz głowic masujących. Masaż ciała z wykorzystaniem wiązki lasera diodowego działa pobudzająco na produkcję kolagenu, który sprawia, że skóra staje gładka i jędrna. Niezależnie od tego, czy posiadamy cerę naczyniową, delikatną lub bardzo wrażliwą laser ten jest w pełni bezpieczny, a zabieg można przeprowadzić na każdym typie skóry. Polecany jest dla każdego, komu zależy na wysmukleniu i wymodelowaniu sylwetki lub regeneracji mięśni po dużym wysiłku fizycznym.

W modelowaniu ciala najlepsze efekty dają zabiegi łączące ten laser w innymi metodami, np. falą akustyczną, falą radiową, czy też ampułkami, które traktuje się jako boostery przyspieszające metabolizm. Wykonane np. w serii 10-ciu zabiegów, w zależności od wskazania kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej, przynoszą najlepsze rezultaty.  

Fala akustyczna

Aby przeciwdziałać cellulitowi w okolicach ud i pośladków zalecamy połączenie lasera z falą akustyczną. Po zetknięciu ze skórą wywołuje on procesy biomechaniczne, w wyniku których uregulowany zostaje przepływ limfy oraz symulowany jest metabolizm, po czym następuje rozpad komórek tłuszczowych. W zależności od kondycji skóry, zalecana jest seria od 6 do 12 zabiegów, aby zobaczyć zadowalające efekty i różnice w kondycji samej skóry.

Fala radiowa

W celu ujędrnienia skóry laser diodowy można połączyć w parze z najmocniejszą falą radiową dostępną na rynku, która jest skuteczną pogromczynią tłuszczu. Technologia ta w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki, tkankę tłuszczową oraz obrzęki. W swoim działaniu korzysta z energii fal, czyli zmiennego prądu, który penetrując tkanki, skupia się precyzyjnie na problemie, jaki chce się zredukować. Dodatkowo zabieg nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.