fbpx

RUSZA DRUGA EDYCJA SZKOLEŃ Z ZASTOSOWANIA BIOREPEELCL3, LUMINESCENS, ARES I 4EVER W LECZENIU PRZEBARWIEŃ, BLIZN I ROZSTĘPÓW

Autor Przemek

Po zakończonej serii szkoleń z terapii łączonych z zastosowaniem produktów BioRePeelCl3, Luminescens, ARES i 4EVER, Estetik.pl – oficjalny dystrybutow tych preparatów w Polsce, ogłasza kolejną edycję jednodniowych spotkań w formule masterclass z zastosowaniem produktów CMed Aesthetics SRL. Tym razem zapowiedziane są aż cztery terminy szkoleń z procedur łączonych, które odbędą się we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Sopocie.

CMed Aesthetics SRL powierzył dystrybucję swoich preparatów platformie dla profesjonalistów Estetik.pl w drugiej połowie 2023. Nowy dystrybutor zapowiedział intensywne działania mające na celu zwiększenie wiedzy na temat stosowania produktów w procedurach klasycznych i łączonych, dbanie o wysokie standardy procedur wykonywanych w gabinetach oraz tworzenie materiałów szkoleniowych w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny medycyny estetycznej.

Pierwszy cykl szkoleń odbył się na przełomie listopada i grudnia 2023. Zainteresowanie udziałem było tak duże, że  organizatorzy ogłosili dodatkowy termin spotkania. 

Najbliższą edycję szkoleń ponownie poprowadzi Agnes Kuźniak – międzynarodowy szkoleniowiec CMed Aesthetics SRL, autorka procedur i współautorka niektórych formuł. Udział w tym szkoleniu między innymi dlatego jest wyjątkowy – kursanci będą mieli okazję zaczerpnąć wiedzy wprost u źródła. “Każdy zabiegowiec, który prowadzi szkolenie z BioRePeel i innych preparatów CMed Aesthetics był wyszkolony przeze mnie” – powiedziała Agnes Kuźniak podczas jednego z zeszłorocznych spotkań w Warszawie.

Gościem specjalnym wszystkich czterech spotkań będzie Carlo Michelini – założyciel i CEO CMed Aesthetics SRL.

 

Program nadchodzącej edycji szkoleń obejmuje zagadnienia:

  • Skład i wskazania do zastosowania produktów CMed Aesthetics SRL.
  • Procedura podstawowa i w połączeniu z mezoterapią mikroigłową Luminescens oraz BioRePeel. 
  • Procedury anti-aging łączenia preparatów kwasowych z produktami do mezoterapii. 
  • Protokoły zabiegowe dla różnych rodzajów przebarwień w tym melasma – zabieg wykonywany na żywo.
  • Zalecenia i przeciwwskazania do zabiegu.
  • Zalecenia pozabiegowe oraz pielęgnacja domowa w walce z przebarwieniami

Terminy:

23.02.2024 – Wrocław

24.02.2024 – Katowice

25.02.2024 – Warszawa

26.02.2024 – Sopot

 

Rejestracja

Do udziału w szkoleniu uprawnia zakup jednego z dwóch zestawów produktowych z dwufazowym peelingiem TCA: BioRePeel FND + BioRePeel BODY lub zestaw trzech fiolek BioRePeelCl3, w pakiecie ze szkoleniem. Łączny koszt wynosi 400 zł.

 

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj. Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.