fbpx

Przywróć młodość swojej skórze

Autor Magdalena Błaszczak
Starzenie się skóry

Jeśli zauważyłaś u siebie coraz wyraźniejsze oznaki starzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, Twoja skóra stała się wiotka, zmarszczki mimiczne pogłębiły się, a owaltwarzy już nie jest tak wyraźny jak kiedyś, najwyższy czas na zastosowanie bardziej zaawansowanej pielęgnacji.

Od niedawna, w najlepszych gabinetach kosmetologicznych dostępny jest autorski zabieg ujędrniająco-liftingujący dottore cosmeceutici – Peptide xpress. Stanowi on uzupełnienie bogatego zestawu Peptide do pielęgnacji domowej, przeznaczonego do skóry w wieku okołomenopauzalnym.

Peptide xpress to przyjemny rytuał pięknych zapachów i miękkiego dotyku, który pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Efekt ujędrnienia i liftingu jest zauważalny natychmiast i utrzymuje się długo dzięki stopniowo uwalniającym się składnikom. Zabieg obejmuje cały obszar twarzy, szyi i dekoltu, oraz dłoni. Stanowi połączenie maksymalnie skutecznych, wyselekcjonowanych składników aktywnych z wielopoziomową, nieinwazyjną stymulacją skóry oraz głębokim relaksem dla ciała i ducha.

Bursztynowy peeling, autorski masaż z elementami Kobido, maska liftingująca, płatki hydrożelowe na delikatną skórę wokół oczu – to tylko niektóre spośród etapów
rozbudowanej procedury peptide xpress.

Zabieg sprawia, że skóra staje się widocznie gładsza i bardziej napięta, nawilżona, ujędrniona i odżywiona. Poprawia się owal twarzy, zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu. Dzięki działaniu specjalnie dobranych substancji aktywnych oraz pobudzeniu mikrokrążenia zauważalny jest młodszy, zdrowszy i pełen blasku wygląd twarzy. To zabieg idealny dla osób szukających nieinwazyjnych, ale skutecznych rozwiązań na upływający czas.

Adresy gabinetów dostępne na dottore.pl

Jakie są nietypowe zastosowania toksyny botulinowej?

Toksyna botulinowa typu A zwana potocznie botoksem pojawiła się w medycynie w latach 70-tych. Jest to neurotoksyna, którą pozyskuje się z wyizolowanych oczyszczonych beztlenowych bakterii Clostridium botulinum. W nadmiernych dawkach substancja ta może być silnie trująca dla organizmu człowieka…

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.