fbpx

Polka zdobyła tytuł Miss World!

Autor Magdalena Błaszczak
Karolina-Bielawska-miss-world-2022

Dzisiaj o 4 nad ranem w Portoryko Karolina Bielawska zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. To druga ukoronowana Polka w historii konkursu. 33 lata temu ten sam tytuł zdobyła Aneta Kręglicka.

Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku. Przez ostatnie 33 lata żadna Polka nie znalazła się w finałowej trójce najpiękniejszych kobiet. Czwarte miejsca uzyskały Ewa Wachowicz w 1992 r. oraz Katarzyna Borowicz w 2004 r..

Karolina Bielawska w ścisłym finale pokonała Miss Wybrzeża Kości Słoniowej, Olivię Yace, która zdobyła tytuł II wicemiss. Zwyciężyła również z reprezentantką Stanów Zjednoczonych, Shree Saini – ta zdobyła tytuł I wicemiss. Publiczność i organizatorzy konkursu byli zachwyceni urodą Karoliny i jej pewnością siebie. 

Aneta Kręglicka

źródło: instagram.com/anetakreglicka_official/

Karolina Bielawska – kim jest?

  • Urodziła się 11 kwietnia 1999 roku w Łodzi.
  • Mierzy 179 cm wzrostu, jej wymiary to 88/63/94. Wagę utrzymuje w tajemnicy 🙂
  • W 2019 r. wygrała konkurs Miss Polonia.
  • Aktualnie studiuje Master of Business Studies (II stopień) na Politechnice Łódzkiej.
  • Posiada licencjat z nauk o zarządzaniu — studiowała na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Łódzkiej
  • Z jej instagramowego konta @karolinabielawska dowiedzieliśmy się, że angażuje się w działalność charytatywną. Jest wolontariuszką akcji „Zupa na Pietrynie” (@zupanapietrynie), w ramach której pomaga bezdomnym. 
źródło: instagram.com/missworld/
źródło: instagram.com/karolinabielawska/
CZYTAJ TAKŻE

Tak pięknie starzeją się gwiazdy! Galeria zdjęć celebrytek 50+, 60+, 70+, 80+

Mają nieograniczony dostęp do zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Stawiają jednak na umiar. Dzięki temu wciąż zachowują swoje naturalne rysy twarzy i wyglądają przy tym na bardzo zadbane.<br> W każdym wieku. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.