fbpx

Ostatnie miejsca na przedpremierę pierwszego na świecie stymulatora i wypełniacza PDO!

Autor Magdalena Błaszczak

Już 5 lutego odbędzie się wyjątkowe spotkanie, na którym profesjonaliści poznają właściwości i techniki podawania stymulatora na bazie polidioksanonu. Wykorzystuje on biodegradowalne i naturalne składniki. Jako surowiec może zastąpić konwencjonalne wypełniacze na światowym rynku. Z uwagi na charakter produktu z zaproszenia mogą skorzystać wyłącznie lekarze, a liczba miejsc jest ograniczona.

Produkt był prezentowany na największych targach i spotkaniach branżowych na świecie – na kongresach AMWC Monte Carlo i IMCAS w Paryżu. Zyskał już popularność w USA, Szwajcarii, Niemczech, Francji, Kuwejcie i Australii. Teraz będzie zaprezentowany po raz pierwszy w Polsce! 

Czym charakteryzuje się pierwszy na świecie stymulator i wypełniacz PDO?

 • Jego twórcą jest firma koreańska wchodząca w skład biomedycznej grupy kosmetycznej.
 • Opracowała ona własną technologię wytwarzania PIERWSZEGO NA ŚWIECIE BIODEGRADOWALNEGO WYPEŁNIACZA NOWEJ GENERACJI  na bazie polidioksanonu (PDO).
 • Przyczyniła się w ten sposób do rozwoju przemysłu przeciwstarzeniowego.
 • W połączeniu z opracowaną metodą iniekcji tworzy NOWY TREND w medycynie estetycznej i regeneracyjnej. Działa w znacznie bardziej naturalny sposób, zapewniając jednocześnie uzyskiwanie wspaniałych efektów. 

Jaki jest skład stymulatora i wypełniacza PDO?

 • Produkt składa się wyłącznie z biodegradowalnego polidioksanonu i naturalnego polimeru karboksymetylocelulozy.
 • Nie zawiera żadnych toksycznych składników typu:  BDDE (Butanediol Diglycidyl Ether) stosowanego do sieciowania tradycyjnych preparatów.

LINK DO ZAPISÓW:

Co wyróżnia stymulator i wypełniacz PDO?

 • Mikrosfery z zarejestrowanego przez FDA składnika – PDO (Polidioxanone) to pierwszy na świecie tego typu składnik wypełniacza, środka wzmacniającego skórę, stymulatora tkankowego.
 • Preparaty oferowane przez producenta stymulują produkcje autologicznego kolagenu, wspomagając uzyskiwanie objętości, efektu liftingu, poprawy elastyczności skóry.
 • Może być stosowany jak booster, w zależności od rodzaju produktu. 

Dlaczego produkt jest wyjatkowo bezpieczny?

 • PDO to bezpieczny surowiec stosowany np.: jako szwy od 30 lat.
 • W odróżnieniu od tradycyjnych wypełniaczy ma regularne kształty cząsteczek i ma znacznie mniejszy odsetek alergii i skutków ubocznych.
 • Posiada stosowną certyfikacje niezbędną do sprzedaży produktów tego typu i związaną z bezpieczeństwem konsumentów zgodnie z zasadami obowiązującymi w UE,  ma certyfikat CE i jest zarejestrowany w URPL.
 • Produkt jest zarejestrowany obecnie w Niemczech, Francji, Szwecji jak również poza Europą. 

KONTAKT

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.