fbpx

Odmładzanie szyi: polinukleotydy + needle shaping

Autor Magdalena Błaszczak
szyja

W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem cieszą się metody małoinwazyjne, odchodzi się od stosowania tylko i wyłącznie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.  W odmładzaniu szyi wykorzystuję iniekcje polinukleotydami oraz zabieg needle shaping.

Dr-Izabela-Wierzbicka

dr n.med. Izabela Wierzbicka

lekarz medycyny estetycznej

Czym jest Needle Shaping?

  • To tak zwany zabieg nićmi autologicznymi, który jest bezpieczny i małoinwazyjny.
  • Stanowi skuteczną metodę biorewitalizacji skóry w oparciu o zdolności regeneracyjne własnego organizmu.
  • W trakcie zabiegu dochodzi do mikroprzeszczepu włókien kolagenowych poprzez stymulacje tkanek prądem o niskiej częstotliwości.
  • Nici autologiczne to prawdziwa innowacja pozwalająca uzyskać efekt liftingu bez podawania jakiejkolwiek substancji w głąb skóry pacjenta.
  • Charakteryzuje się dużą skutecznością i dzięki małej inwazyjność jest jednym z bezpieczniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ostatnio jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszej klinice.

Jak połączyć zabieg needle shaping z polinukleotydami?

  •  Zawsze przed wykonaniem Needle Shaping przygotowuję skórę pacjentki, aby stymulować powstanie włókien kolagenowych. Zalecam wykonanie serii zabiegów  z użyciem polinukleotydów czy też stymulujemy je poprzez laser ClearLift.
  • Pełna terapia autologiczna składa się z około 5-8 zabiegów wykonanych w miesięcznych odstępach oraz poprzedzonych 2-3 zabiegami biostymulującymi.

Łączone protokoły zabiegowe stosujemy zarówno na twarz jak i szyje. Patrząc na swoje doświadczenia medycyna estetyczna w najbliższym czasie będzie opierać się głównie na zabiegach łączonych jak i na wzajemnej współpracy między lekarzem a kosmetologiem. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.