fbpx

Nowe ekskluzywne SPA na mapie Polski! Zobacz co czeka na Ciebie w Binkowski SPA w Kielcach.

Autor Przemek
Nowe ekskluzywne SPA na mapie Polski! Zobacz co czeka na Ciebie w Binkowski SPA w Kielcach.

W grudniu 2023 otwarta została wyjątkowa strefa w Binkowski Resort. SPA w koronach drzew to nie tylko hasło przewodnie, ale i widoki przeważające w nowej przestrzeni. Usytuowane na ostatnim pietrze hotelu sprawia, że miejsce jest intymne i prawdziwie wyciszające. 

Masaże 

Masz ochotę na masaż lub chcesz zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce i wybrać się na masaż dla dwojga? W Binkowski SPA czekają dwa podwójne ekskluzywne gabinety do masażu posiadające przeszklone ściany z widokiem na las. W naszej ofercie znalazło się wiele ciekawych propozycji między innymi: autorski masaż sezonowy, relaksacyjny, aromaterapeutyczny,  masłem shea, świecą, czekoladą czy kamieniami. 

Tropikalne kąpiele 

Jest również niespotykany gabinet z wannami kamiennymi, gdzie goście mają okazję zaznać tropikalnych kąpieli. To dla wszystkich fanów kąpieli od zdrowotnych, przez relaksujące, do romantycznych. Jedną ze zdrowotnych kąpieli jest kąpiel borowinowa, która oczyszcza organizm i przeciwdziała zakwasom w mięśniach. Ma działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne i służy odnowie biologicznej organizmu. Z kategorii kąpieli relaksacyjnych ciekawą opcją jest kąpiel japońska czyli leśna skupiająca się na tu i teraz. Kadzidło leśne wprowadza Nas w stan medytacji, a widoki na korony drzew wyciszają nasze myśli. Ważnym elementem jest również masaż  dłoni oraz karku podczas kąpieli. Działając na wszystkie zmysły klienta przeprowadzamy go przez indywidualną ścieżkę odnowy dla ciała oraz duszy. Ostatnim typem są kąpiele romantyczne dla dwojga. Kąpiel w płatkach czerwonych róż jest skierowana do zakochanych i nie tylko! Oprócz niezwykle romantycznej atmosfery pobudza ukrwienie i produkcję kolagenu, dzięki czemu poprawia nawilżenie i napięcie skóry, wygładza ją, regeneruje, likwiduje szorstkość i nadaje jej jedwabistą miękkość. Do każdej kąpieli można domowić napoje jak i również sushi z naszej słynnej restauracji japońskiej La Sora. 

Tureckie rytuały 

Nie brakuje też gabinetu Hammam, w którym przeprowadzane są tureckie rytuały polegające na masażu pianą. W ofercie Binkowski SPA znalazło się trzy różne zabiegi Hammam: Hammam SPA, Hammam czekoladą oraz najbardziej rozchwytywany z nich Hammam Royal Clay. Wzorowany na tradycyjnym rytuale hammam składa się z poniższych etapów: relaks w kamiennej wannie, peeling rękawicą kessa, masaż pianą, glinka na ciało, masło shea na ciało, a następnie relaks w wypoczywalni z turecką herbatą. 

Zabiegi Softpack

Następnie jeden gabinet przewidziano na relaksacyjne zabiegi SoftPack przeznaczone do zabiegów typu „body wrapping”. Niezwykłe łóżko wodne zapewniające relaks i komfort podczas szerokiego wachlarza zabiegów na ciało. Zabieg odbywa się w środowisku termalnym, w stanie nieważkości dzięki czemu osiągamy efekt pełnego rozluźnienia, zarówno ciała, jak i umysłu. W trakcie zabiegu skóra jest doskonale dotleniona, mięśnie rozkurczone, kręgosłup znajduje się w idealnej, swobodnej pozycji. Spełnienie tych warunków, gwarantuje intensywną penetrację składników aktywnych, zawartych w preparatach t.j. olej, fango, błoto, siano, wino, wysłodziny piwne, odżywcze kremy, np. na bazie masła koziego i wiele innych; a co za tym idzie skuteczność zabiegową.

Zabiegi na twarz 

Przygotowaliśmy coś dla każdego. Zabiegi oczyszczające, nawilżające, regenerujące, rozświetlające, odmładzające dla kobiet jak i mężczyzn. Wszystko to w atmosferze przytulnej aranżacji pokoju zabiegowego, subtelnego nastrojowego oświetlenia i unoszących się kojących zapachów aromatycznych mieszanek kosmetycznych.

Idealny pomysł na prezent! 

Jeśli jeszcze nie masz prezentu pod choinkę dla swoich najbliższych Day SPA to idealny pomysł. Zapraszamy na naszą stronę www.binkowskiresort.pl gdzie można zakupić voucher świąteczny do wykorzystania w Binkowski SPA. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.