fbpx

Neuromodulator – właśnie wykonano pierwszy zabieg w Polsce!

Autor Magdalena Błaszczak
Neuromodulator

11 i 12 grudnia w Warszawie, pięciu lekarzy medycyny estetycznej: lek. Edyta Adamczyk – Kutera, lek. Barbara Walkiewicz – Cyrańska, dr hab. n. med. Joanna Czuwara, lek. Magdalena Korwin oraz lek. Krzysztof Widerkiewicz, jako pierwsi wykonali zabieg relaksacji zmarszczek przy użyciu nowego neuromodulatora. Nowy neuromodulator jest jedynym tego typu produktem dostępnym na rynku. To przełomowy moment w medycynie, który zapewni pacjentom nową jakość zabiegów.

Neuromodulator – czym jest?

„To odpowiedź na dzisiejsze potrzeby naszych pacjentów. Dzięki większej precyzji, mogę zaoferować im najlepsze efekty. Niezwykła wygoda podania, szybkość zabiegu i doskonałe rezultaty sprawiły, że od dziś relaksacja zmarszczek z użyciem tego produktu, na stałe wpisze się w moją praktykę lekarską. Jako lekarz dermatolog zajmujący się medycyną estetyczną wiem, że dobrze przeprowadzony zabieg poprawia zarówno samopoczucie pacjentów, jak i buduje ich pewność siebie” – mówi lek. Barbara Walkiewicz-Cyrańska, Off Label Expert.

Nowy neuromodulator – co go wyróżnia?

Wprowadzenie na rynek nowego neuromodulatora to długo oczekiwany przełom w medycynie estetycznej. Po jego zastosowaniu można spodziewać się:
  • szybko widocznego efektu relaksacji zmarszczek;
  • wyższej skuteczności zabiegu;
  • większej precyzji podania produktu oraz poprawy bezpieczeństwa. To może przyczynić się do szybszego odzyskania przez pacjentów pewności siebie, zadowolenia ze swojego wyglądu i lepszego samopoczucia.

Preparat nie zawiera laktozy, a w jego przygotowaniu nie użyto substancji pomocniczych pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego.

„Pierwsze podanie nowego produktu to niezwykle ekscytujący moment. Ten ważny krok milowy zarówno dla pacjentów, jak i dla lekarzy, zapoczątkowuje nową erę w zakresie neuromodulacji.” – mówi lek. Krzysztof Widerkiewicz, Off Label Expert.

Pewność siebie na własnych zasadach a nowy neuromodulator

Premiera najnowszego produktu jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Twoja Pewność Siebie. Twoje Zasady”. Jej tematem jest pewność siebie i sposoby, jak ją osiągnąć. Celem natomiast – zachęcenie Polaków do szukania własnej drogi dla poprawy ogólnej samooceny. Każdy z nas sam powinien decydować o tym, co sprawia, że ma wysokie poczucie własnej wartości. Celem kampanii jest “odczarowanie” medycyny estetycznej. Pokazanie, że odpowiednio dobrane zabiegi wykonywane przez lekarza specjalistę, są bezpiecznym oraz skutecznym sposobem dla poprawy dobrostanu psychicznego i zwiększenie pewności siebie.

PL-ANT-2100024

CZYTAJ TAKŻE

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.