fbpx

Jaka technologia jest w stanie wymodelować ciało po 6 zabiegach?

Autor Magdalena Błaszczak
modelowanie-ciala-sylwetki

Ujędrnianie, redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki? Wiotka skóra to problem, który pojawia się m. in. na skutek naturalnych procesów starzenia, uwarunkowań genetycznych, nadmiernego oddziaływania promieni UV czy utraty wagi. Możemy przeciwdziałać pojawieniu się wiotkiej skóry za pomocą specjalistycznych zabiegów, które sprawiają, że staje się ona bardziej zwarta, napięta i zagęszczona.

dr-preibisz

dr n. med, Łukasz Preibisz o technologii modelującej ciało

specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Najnowsze rozwiązania technologiczne w medycynie estetycznej to te, dzięki którym możemy jednocześnie ujędrniać skórę oraz wyszczuplać sylwetkę. 

Na jakie partie ciała można wykonywać zabiegi modelujące HI-Tech?

Istnieją obszary, które są wyjątkowo narażone na jej pojawianie się np. ramiona czy brzuch. W zależności od danego obszaru możemy korzystać z zabiegów, które zmniejszą wiotkość skóry, napną lub wypełnią dany obszar oraz pobudzą zwiotczałą skórę do regeneracji i przebudowy. To wszystko możliwe dzięki nowoczesnym bezinwazyjnym zabiegom hi-tech!

Jaka terapia jest według pana najskuteczniejsza w modelowaniu sylwetki?

Moim ulubionym duetem z pewnością jest połączenie serii 6 zabiegów systemem bazującym na skoncentrowanej energii fal radiowych przenikających nawet do 2 cm w głąb skóry wraz z innowacyjnym systemem łączącym kilka technologii podczas jednej procedury: światła podczerwonego (IR), fal radiowych (RF) oraz masażu podciśnieniowego. Pozwala to na skondensowanie działania ujędrniającego i wyszczuplającego, dzięki dogłębnemu podgrzaniu tkanek. 

Dlaczego połączenie tych technologii jest skuteczne?

Rezultaty zabiegów opierają się na efekcie termicznego pobudzenia skóry właściwej do produkcji nowego kolagenu. Opierają się też na lipolizie (rozkładzie tkanki tłuszczowej) oraz usprawnieniu krążenia. Toprzyczynia się do zmniejszenia obwodu wybranej partii, a także ogólnej poprawy wyglądu i jędrności skóry.

U kogo najlepiej sprawdzi się ta seria zabiegów?

To niezawodny duet do zadań specjalnych w modelowaniu całej sylwetki, szczególnie polecany jest tam, gdzie spalanie tkanki tłuszczowej jest bardzo trudne a brak jędrności skóry spędza sen z powiek. Najczęściej zabieg wykonywany jest na  brzuch i tzw. boczki czy bryczesy, ramiona i  wewnętrzną stronę ud. 

Modelowanie ciała – terapia łączona – endermologia + wolumetria + kroplówka

Endermologia z kwasem hialuronowym średnio- i mocnousieciowanym przeplatane spersonalizowaną kroplówką! To połączenie stymuluje i odmładza tkanki całego ciała…

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.