fbpx

Majówka i długie weekendy w Crystal Mountain w Wiśle!

Autor Magdalena Błaszczak
Crystal

Wystarczy kilka dni spędzonych w hotelu Crystal Mountain, aby totalnie zregenerować ciało i umysł oraz naładować baterie życiowe. Warto tu skorzystać z usług, które wpływają na poprawę stanu zdrowia – z centrum wellness, zabiegów SPA i zajęć sportowych. Pomaga w tym również lokalizacja i urokliwe otoczenie umożliwiające aktywność fizyczną na łonie natury. Wszystkie te elementy składają się na „wypoczynek wellness”, który oznacza osiągnięcie harmonii ciała, umysłu i ducha.

Wyjazdy tego typu są odpowiednie dla wszystkich. Zarówno dla osób, które chcą wyciszyć się we własnym towarzystwie, dla par, które mogą zbliżyć się dzięki wspólnym zabiegom i aktywnościom, a także dla rodzin z dziećmi. Pięciogwiazdkowy hotel Crystal Mountain w Wiśle idealnie wpisuje się w trend turystyki wellness. Obiekt położony jest na zboczu Bukowej Góry, dzięki czemu zapewnia niesamowite widoki na okolicę, a także świetne warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów. Chętnie przyjeżdżają tu miłośnicy jazdy rowerowej oraz górskiego trekkingu. Zorganizowane zabawy dla dzieci, ułatwiają dorosłym aktywny wypoczynek lub korzystanie z zabiegów SPA.

Luksusowe atrakcje w hotelu Crystal Mountain

W hotelu znajduje się bogato wyposażone centrum Spa &Wellness z saunami rytualnymi, suchymi, infrared i parowymi. Do dyspozycji gości jest również największy w województwie śląskim hotelowy aquapark Blue Lagoon z basenem sportowym, basenem rekreacyjnym i zjeżdżalniami, gdzie można poznać prozdrowotny wpływ wody na organizm. Natomiast na tarasie widokowym czeka na miłośników wellness nie lada gratka – basen typu infinity i jacuzzi, gdzie można się zrelaksować w promieniach słońca z widokiem na góry.

Relaks w SPA

Dodatkową, i bardzo ważną składową wypoczynku wellness są zabiegi SPA, które wpływają dobroczynnie zarówno na ciało, jak i samopoczucie. W hotelu Crystal Mountain zadbano, aby profesjonalna pielęgnacja była na jak najwyższym poziomie. Wszystko dzięki współpracy ze znaną i luksusową marką – Dr Irena Eris. W przestrzeni hotelowej zaaranżowanej przez Dr Irena Eris Beauty Partner znajduje się 10 kameralnych gabinetów zabiegowych twarzy i ciała, gabinet dla dwojga, przestrzeń relaksacyjna, gabinet manicure i pedicure z widokiem na góry oraz butik z luksusowymi kosmetykami do pielęgnacji domowej Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE. W ofercie salonu Dr Irena Eris Beauty Partner znalazły się autorskie zabiegi na twarz, masaże, zabiegi pielęgnacyjne na ciało, dłonie, stopy, a także zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych technologii Hi-Tech. Ich dobór poprzedzony jest diagnozą i wywiadem kosmetycznym, który opiera się na niezwykle precyzyjnym badaniu skóry mikroskopem cyfrowym. Dzięki nim mamy pewność, że zabieg jest idealnie dopasowany do potrzeb. Dbając o dobre samopoczucie klientów w SPA wykonywane są specjalne rytuały i masaże relaksujące. Każdy zabieg pielęgnacyjny na twarz wzbogacony jest o autorski Masaż Firmowy Dr Irena Eris.

Niezapomniane wiosna i lato w Beskidzie Śląskim

Wisła jest wyjątkowo urokliwym miejscem na relaks i regenerację. To właśnie tu znajduje się źródło królowej polskich rzek – Wisły. Liczne atrakcje i wszechobecna natura pozwolą skutecznie się zregenerować. Oprócz licznych tras rowerowych i spacerowych, centrum Wisły tętni życiem. Często przewija się też motyw Adama Małysza – naszej narodowej dumy w skokach narciarskich. Warto tu przyjechać i zobaczyć na własne oczy „perłę Beskidu Śląskiego”.

www.crystal-mountain.pl

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.