fbpx

Kongres Face&Body Winter Forum już za kilkanaście dni!

Autor Przemek
Kongres Face&Body Winter Forum

Serdecznie zapraszamy Państwa na trzecią edycję Face&Body Winter Forum. Kongres odbędzie się w dniach 8-10 grudnia 2023 roku w Zakopanem. Estetyczny Magazyn oraz Med&Beauty mają przyjemność sprawować patronat medialny nad tym wyjątkowym wydarzeniem!

Kongres zostanie poświęcony tematyce medycyny estetycznej. Jednym z najważniejszych zagadnień będzie zastosowanie nowych technologii we wspomnianej dziedzinie. Spojrzymy także na medycynę estetyczną z punktu widzenia prawnego i biznesowego.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do specjalistów mogących pochwalić się dużym doświadczeniem, jak i tych, którzy rozpoczynają praktykę zawodową związaną z medycyną estetyczną.

Face&Body Winter Forum zainteresuje osoby zajmujące się poprawą zewnętrznej atrakcyjności pacjenta oraz zapewnieniem mu wysokiej jakości życia, pozbawionego niedoskonałości.

W trakcie kongresu zostanie omówiona szeroko rozumiana tematyka zabiegów na skórę, włosy czy konturowania twarzy i ciała. Wykładowcy poruszą również problematykę zastosowana medycyny estetycznej w ginekologii.

Uczestnicy Face&Body Winter Forum wezmą udział w forum dyskusyjnym, a także będą mogli rozwinąć umiejętności w czasie praktycznych workshopów.

Kongres Face&Body Winter Forum
Kongres Face&Body Winter Forum
Kongres Face&Body Winter Forum
Kongres Face&Body Winter Forum

MIEJSCE KONGRESU: Droga Oswalda Balzera 21D, 34-500 Zakopane

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową tematyką spotkania na stronie internetowej: www.faceandbody2023.pl

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.