fbpx

Pauza Ochota – kameralny apartamentowiec w zielonym sercu Ochoty

Autor Przemek
Klimatyczne apartamenty w sercu Warszawy
Czy można odetchnąć i oderwać się od zgiełku stolicy, będąc w jej centralnej części? Teraz to możliwe, dzięki nowej inwestycji Pauza Ochota. Wyjątkowe apartamenty o podwyższonym standardzie wykończenia i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Co niebywałe – ta inwestycja znajduje się w najbardziej klimatycznej części Warszawy, gdzie rzadko powstają już nowe budynki – w pięknej, bogatej historycznie Ochocie.
Dzisiejsze pojęcie prestiżu nie definiują wyraziste dodatki, duże zdobienia, krzykliwy luksus lecz stonowana i dyskretna elegancja. Taka, w której czujemy się wyjątkowo, którą chcemy otaczać się  każdego dnia i odpoczywać w jej obecności. Dlatego piękne, pełne klasy apartamenty Pauza Ochota powstały w wyjątkowym miejscu – na Starej Ochocie.

Dzielnica, która zapiera dech w piersiach

Ta urokliwa część Warszawy ma wyjątkowo bogatą historię. Powstała jako przedwojenne Miasto-Ogród, które zamieszkiwała warszawska inteligencja. Po wojnie dzielnica została szybko odgruzowana i odbudowana. I chociaż w stolicy zaczęło przybywać wiele nowych osiedli mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej, które budowano zgodnie z wymaganiami socrealizmu, to Starą Ochotę na szczęście oszczędzono.  Wzrok zachwycają za to stare, eleganckie wille i stylowe modernistyczne kamienice.  O to, żeby nowoczesny projekt wpisywał się w charakter okolicy, zadbała renomowana i wielokrotnie nagradzana pracownia Grupa 5 Architekci.

Zielona przestrzeń z duszą

Oprócz stylowych budynków, Stara Ochota wyróżnia się również doskonałą lokalizacją i skomunikowaniem z pozostałą częścią miasta. Jest tu mnóstwo terenów zielonych, z których na szczególną uwagę zasługuje Park Szczęśliwicki z jeziorem i Park im. Marii Skłodowskiej-Curie. Znajdą tu spokój i ukojenie osoby przeciążone codziennym stresem. To również idealne miejsce dla tych, którzy uprawiają sport lub dla właścicieli czworonogów – uroczych miejsc do aktywnego odpoczynku jest naprawdę mnóstwo! Wiele ciekawych tras rowerowych przebiega przez parki, główne ulice i małe uliczki.
deweloper
deweloper

Kulturalny zachwyt

Stara Ochota zdaje się kultywować tradycje inteligencji warszawskiej dwudziestolecia międzywojennego. Znajduje się tu wiele kultowych miejsc, a jednym z nich jest Och-Teatr, z bogatym repertuarem i wspaniałą obsadą aktorską. Mieszkańcy mogą wybrać się spacerem do kameralnych knajpek, uroczych kawiarni lub eleganckich restauracji. Te wszystkie przyjemności dla ducha i ciała mają na wyciągnięcie ręki. 

Wspaniały klimat

Apartamenty Pauza Ochota to wyjątkowy, nowoczesny projekt, który harmonijnie wpisuje się w charakter okolicy. Dzięki dbałości o każdy szczegół, developerowi udało się osiągnąć integralność architektoniczną z otaczającym, zabytkowym klimatem tutejszych uliczek. Niezwykły charakter premium podkreśla, m.in. elewacja frontowa stworzona ze szlachetnych materiałów, która doskonale koresponduje z otoczeniem. Z kolei elewacja od strony wewnętrznej została zaprojektowana z ciekawych, betonowych elementów. Wszystkie materiały wykończeniowe mają wysoką jakość i niezwykle elegancką,  modernistyczną formę.

deweloper

Dbałość o komfort i detale

Większość z 56 apartamentów tej kameralnej inwestycji ma widok na zielony skwer, który można podziwiać z panoramicznych okien. Co ważne, w projekcie uwzględniono także dziedziniec o charakterze ogrodowym w formie strefy relaksu z pergolą oraz elementami małej architektury. Pergole znajdą się również na tarasach ostatniego piętra. Uwagę zwracają najwyższej jakości materiały wykończeniowe użyte w częściach wspólnych – eleganckie lustra w przedsionkach klatek schodowych, holach windowych oraz w przestrzeni holu recepcyjnego. W drugiej strefie znajduje się dziedziniec, z którego podziwiać można majestatyczne, stare drzewa. Jest tu wszystko, czego potrzeba, by oddać się relaksowi w otoczeniu natury – pergola z elementami małej architektury, stojaki na rowery oraz duża rowerownia wyposażona w zestaw serwisowy. Wieczorem wyjątkowy klimat zapewnia oświetlenie – latarenki przy chodnikach oraz podświetlenie drzew. Natomiast w holu jednej z klatek znajduje się efektowny żyrandol, zapewniający przestrzeni unikatowe światło. Lampa składa się z 36 dmuchanych szklanych kul, które nawiązują do wnętrz budynku. Inwestycja będzie gotowa już pod koniec roku! Więcej informacji na: www.pauzaochota.pl
Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.