fbpx

Premiera książki PZWL „Rola komórek macierzystych we współczesnej medycynie estetycznej i kosmetologii”!

Autor Magdalena Błaszczak
claudia-musial

Jaką funkcję pełnią komórki macierzyste w organizmie człowieka? Czym charakteryzuje się holistyczne podejście do piękna? Jakie zastosowanie mają autologiczne komórki macierzyste w medycynie estetycznej? Jak dieta i mikrobiota jelitowa wpływa na funkcjonalność komórek macierzystych? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź sięgając po najnowszą książkę PZWL Wydawnictwa Lekarskiego pt. „Rola komórek macierzystych we współczesnej medycynie estetycznej i kosmetologii” autorstwa Claudii Musiał.

ksiazka

Publikacja „Rola komórek macierzystych we współczesnej medycynie estetycznej i kosmetologii” została przygotowana przez Claudię Musiał, wykładowczynię Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Premiera już 23.02!

Jaka jest treść książki?

Monografia prezentuje aktualny stan wiedzy w zakresie zastosowania komórek macierzystych i można w niej znaleźć informacje dotyczące m.in.: biologii komórek macierzystych oraz ich zastosowania w medycynie, kosmetologii, trychologii, medycynie estetycznej, komórek macierzystych pochodzenia zwierzęcego w zabiegach estetycznych, czynników wzrostu, egzosomów, a także wpływu diety na komórki macierzyste w nurcie holistycznym. Dzięki lekturze tej pozycji Czytelnik będzie mógł zapoznać się z przeglądem najważniejszych doniesień naukowych i klinicznych w zakresie zastosowania komórek macierzystych w duchu medycyny translacyjnej. Autorka wskazuje na niezwykłe zdolności regeneracyjne oraz potencjał terapeutyczny komórek macierzystych i przedstawia także przyszłe kierunki rozwoju w koncepcji biotech beauty.

Dla kogo przeznaczona jest publikacja?

Kompleksowe ujęcie tematu oraz zawarte w niej cenne wskazówki sprawia, że książka „Rola komórek macierzystych we współczesnej medycynie estetycznej i kosmetologii” jest skierowana zarówno do studentów, jak i profesjonalistów, którzy wykorzystują lub chcieliby wykorzystywać w swoich zabiegach autologiczne komórki macierzyste, czy ekstrakty z komórek macierzystych pochodzenia naturalnego.

Zapisując się na listę osób zainteresowanych premierą książki można odebrać prezenty – przedpremierowy fragment oraz kod rabatowy na zakupy w księgarni pzwl.pl.

Zapraszamy na: bit.ly/3jzxvvX

Patronat medialny nad książką objął „Estetyczny Magazyn”.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.