fbpx

Jak zwiększyć liczbę pacjentów? Zapraszamy na cykl BEZPŁATNYCH webinarów!

Autor Przemek
webinar

Uzyskasz tu sprawdzone strategie i praktyczne wskazówki, jak efektywnie pozyskiwać nowych pacjentów oraz utrzymać lojalność już istniejących.

Cykl składa się z trzech spotkań online:

🔹CZWARTEK, 11 KWIETNIA 2024, GODZINA 10:00 Jak pozyskać pacjentów na drogie zabiegi medyczne?

DLA WŁAŚCICIELI I MENEDŻERÓW GABINETÓW MEDYCZNYCH

Chcesz zwiększyć liczbę zapisów na droższe zabiegi w Twoim gabinecie lub klinice? Pacjenci, którzy rozważają inwestycje w droższe zabiegi, nie podejmują takiej decyzji z dnia na dzień. Odpowiednia kampania marketingowa pomoże rozwiać ich wątpliwości i podkreślić unikalne zalety oferowanych przez Ciebie usług.
Zapisz się na webinar aby dowiedzieć się:
– dlaczego warto promować drogie usługi Twojego gabinetu,
– jakie działania podjąć,
– co zrobić, aby na tak konkurencyjnym rynku, klient wybrał akurat Ciebie.

 

🔹 ŚRODA, 17 KWIETNIA 2024, GODZINA 20:00 Jak etycznie i skutecznie promować gabinet stomatologiczny?

DLA WŁAŚCICIELI I MENEDŻERÓW GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH

Prowadzisz gabinet stomatologiczny? Chcesz pozyskać nowych pacjentów? Stomatologia stanowi jedno z najbardziej konkurencyjnych obszarów na rynku medycznym. Wyróżnienie się na tle konkurencji jest niezmiernie istotne dla praktyk stomatologicznych. Na webinarze poznasz sposoby jak to osiągnąć!

🔹 WTOREK, 23 KWIETNIA 2024, GODZINA 11:00 Jak etycznie i skutecznie promować zabiegi medycyny estetycznej?

Medycyna estetyczna stała się bardzo konkurencyjnym obszarem rynku. Pacjenci mogą korzystać z szerokiego wachlarza usług – od typowych klinik medycyny estetycznej, poprzez niewielkie gabinety, a także gabinety kosmetyczne, które poszerzają swoją ofertę o usługi na pograniczu medycyny. Gdy działasz na takim rynku, nie możesz być „nijaki”. Dowiedz się jak wyróżnić się na tle konkurencji.

Kim jest prowadząca webinary?

 Justyna Uman-Ntuk

Webinar poprowadzi Justyna Uman-Ntuk, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku farmacja oraz studiów podyplomowych z zakresu e-marketingu. Praktyk marketingu z 10-letnim doświadczeniem w promocji usług i projektów medycznych. Autorka licznych artykułów na temat marketingu medycznego, mówca TEDx, wykładała na studiach „Marketing strategiczny na rynku farmaceutycznym” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Świetnie rozumie perspektywę medyków oraz pacjentów i wykorzystuje tą wiedzę w swojej codziennej pracy.

Zapisz się już teraz: https://solutiomedica.pl/webinary/

Estetyczny Magazyn oraz www.estetyczny-portal ma przyjemność objąć to bezpłatne wydarzenie edukacyjne patronatem medialnym. Zapraszamy – poszerz swoją wiedzę i grono pacjentów!

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.