fbpx

Jak działa królewska mezoterapia DIVES MED – Hydra Royal

Autor Magdalena Błaszczak
hydra-royal-dives-mezoterapia

Zaawansowany system produkcji, unikatowa technologia, wyjątkowo wysokie stężenie kwasu, lekki stopnień sieciowania, a także możliwość podania produktu aż sześcioma technikami i protokołami zabiegowymi sprawiają, że Hydra Royal na nowo definiuje odmładzanie i rewitalizację skóry.

Marta Szudzińska-Petryk o mezoterapii Hydra-Royal

dyrektor generalna Dives Med

Booster hialuronowy Hydra Royal to modułowy zabieg stworzony do wielopoziomowej rewitalizacji skóry. Dzięki kilkuetapowej sekwencji zabiegowej kondycjonuje i stymuluje wszystkie warstwy skóry, począwszy od naskórka, a kończąc na głębokich strukturach skórnych.

Jak działa Booster hialuronowy Hydra Royal?

Innowacyjny stymulator i biorewitalizant na bazie wysokostężonego kwasu hialuronowego 60mg/3ml służy do natychmiastowej poprawy nawilżenia, wygładzanie i napięcia skóry. Dedykowany do silnego wygładzania powierzchownych zmarszczek, zagęszczania struktury skóry oraz kondycjonowania cery wymagającej silnej odnowy i rewitalizacji.

Co wyróżnia booster Hydra Royal na tle innych produktów do mezoterapii?

  • Zastosowanie aż 60 mg kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej sprawia, że jest to jeden z najsilniejszych produktów odmładzających w swojej kategorii.
  • Dodatkowo dzięki zastosowaniu zgłoszonej do patentu technologii Aqua-Oxygen Hybrid II w procesie produkcji kwas hialuronowy napowietrza się i nawadnia, dzięki czemu zwiększa on swoją sprężystość i możliwości higroskopijne.
  • Na końcowym etapie produkcji, specjalnie wyselekcjonowane cząsteczki kwasu zabezpieczane są domieszką czynnika sieciującego, dzięki czemu oprócz wyjątkowych właściwości rewitalizujących zyskują także długotrwały system uwalniania.

Wskazania do zastosowania preparatu:

  • postępujące starzenie i atrofia tkanek,
  • liczne zmarszczki i zagniecenia skórne,
  • odwodnienie i suchość skóry,
  • fotostarzenie i elastoza posłoneczna; 
  • refreshing ust. 

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.