fbpx

Zapisz się na szkolenie z innowacyjnych autologicznych metod odmładzania twarzy, szyi i dekoltu!

Autor Magdalena Błaszczak
multifale-portal

Autologiczne metody odmładzania skóry to coraz mocniejszy trend w medycynie estetycznej! Wszyscy specjaliści, którzy chcą poznać te innowacyjne techniki, mogą się zapisać na szkolenie, które poprowadzą uznani eksperci!

Zapisy na szkolenie:

tel: +48 506648756

e-mail: info@thuzzle.pl

W czasie szkolenia zostaną przedstawione nie tylko techniki autologicznego odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu, ale kursanci będą mogli również poznać nowe możliwości wolumetrii ust i policzków z użyciem nici autologicznych. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną, w czasie której będzie można nauczyć się przeprowadzania zabiegów na modelkach – pod okiem ekspertów.

Wyjątkowi eksperci

Swoją wiedzą na temat autologicznych metod odmładzania skóry w czasie szkolenia podzielą się wybitni specjaliści w tej dziedzinie:

  • Dr Andrea Cancelli, dyrektor naukowy i manager firmy GMV,
  • Dr Fabrizio Bonucci, doktor chirurgii, specjalizujący się od wielu lat w małoinwazyjnej dermatochirurgii medycyny estetycznej, specjalista w zakresie autologicznych terapii łączonych, wykładowca na międzynarodowych kongresach.

Szkolenia – kiedy i gdzie

Osoby, które są zdecydowane na udział w szkoleniu, mają do wyboru dwa terminy i dwa miasta. 22 lipca 2022 roku odbędzie się szkolenie w Warszawie, w Klinice Na Nowo, ul. Sarmacka 10. Kolejnego dnia, czyli 23 lipca 2022 roku, organizatorzy zapraszają na szkolenie do Bydgoszczy, do Princess Clinic przy ul. Glinki 58.

Jak się zapisać?

Na szkolenie można się zapisać, dzwoniąc pod numer telefonu:

Na szkolenie można się również zapisać, wysyłając zgłoszenie mailowe na adres:

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.