fbpx

I Naukowa Konferencja Off Label Experts Tips & Tricks za nami!

Autor Przemek
OFF-LABEL-KONFERENCJA

W  dniach 6-8.10.2023 w Warszawie odbyła się I Naukowa Konferencja Off Label Experts Tips & Tricks. Praktycy Praktykom.
W piątek uczestniczyło w niej blisko 500 osób, a w pozostałe dni 370 lekarzy. 

Po raz kolejny sprawdziła się wypracowana przez Off Label formuła spotkań, której założenie stanowi otwarta dyskusja między ekspertami z długoletnim doświadczeniem.
Tradycyjnie już eksperci Off Label nie unikali merytorycznych sporów i trudnych pytań. Chętnie dzielili się wiedzą praktyczną, którą trudno znaleźć w książkach oraz autorskimi technikami zabiegowymi.
Postawiliśmy na jakość i zyskało to uznanie naszych gości.

OFF-LABEL-KONFERENCJA-
OFF-LABEL-KONFERENCJA-
OFF-LABEL-KONFERENCJA
OFF-LABEL-KONFERENCJA

Skąd tak pozytywny odbiór I Naukowej Konferencji Off Label Experts?
Czym różniła się ona od innych kongresów?

 • Bezpłatny Friday Open Day – nie tylko dla lekarzy, ale również dla właścicieli i managerów klinik, by umożliwić wymianę doświadczeń wszystkim, którzy na co dzień są związani
  z medycyną estetyczną. 
 • Interdyscyplinarne debaty ekspertów z różnych dziedzin medycyny.
 • Panel „Młodzi Młodym” przygotowany i poprowadzony przez młodych lekarzy, skierowany do debiutantów, którzy chcą profesjonalnie zajmować się medycyną estetyczną, gdzie podpowiadano jakie pułapki i niespodzianki mogą spotkać adepta medycyny estetycznej,
  na jakie produkty się zdecydować i jak przygotować swoją ofertę.
 • Panel „Prawo, przedsiębiorczość i inwestowanie w branży medycyny estetycznej”, przygotowany przy współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, w trakcie którego zostały przedstawione najważniejsze zagadnienia prawne i ekonomiczne dla branży. 
 • Sesja „ Medycyna estetyczna okiem stomatologa,” podczas której omówiony został
  wpływ leczenia ortodontycznego na estetykę twarzy oraz powikłania na styku estetyki
  i stomatologii.
 • Ważna społecznie sesja „Tożsamość płciowa i możliwości współczesnej medycyny”,
  podczas której specjaliści z różnych dziedzin: chirurgii, psychiatrii, endokrynologii, psychoterapii i medycyny estetycznej, dyskutowali o problemach pacjentów szukających pomocy w dążeniu do osiągnięcia wyglądu zgodnego z własną identyfikacją płciową.

I wreszcie:

 • LEONARDY – nagrody przyznawane przez ekspertów dla produktów, zabiegów, urządzeń, inicjatyw firm lub osobowości z branży, którzy wnieśli znaczący wkład w rozwój medycyny estetycznej w Polsce.
  W 2023 roku nagrodę otrzymały firmy: CROMA PHARMA za Akademię Biznesu oraz
  FENICE za wieloletni wkład w edukację lekarzy.
 • DZIEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. RAZEM POZA SCHEMATY.
  Czyli bezpłatne konsultacje dla pacjentów w gabinetach w całej Polsce, by pokazać, że medycyna estetyczna to nie tylko poprawa urody, ale jakości i stylu życia. 

Święto to ogłoszone zostało 7.10.2023r i od tego roku w każdą pierwszą sobotę października będziemy je obchodzić.

Na I Naukowej Konferencji Off Label Experts. Tips & Tricks. Praktycy Praktykom nie zabrakło oczywiście kluczowych wątków dla medycyny estetycznej związanych z toksyną botulinową, korekcją okolic ust oraz ze skutecznymi procedurami estetycznymi dla kobiet po 40 r.ż. Eksperci podjęli też temat związków ginekologii z medycyną estetyczną, a podczas panelu „ABC medycyny estetycznej” w usystematyzowany sposób przedstawili najczęściej zgłaszane przez pacjentów problemy wraz z gotowymi rozwiązaniami zabiegowymi.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.