fbpx

Hotel Seidorf*****

Autor Magdalena Błaszczak
hotel-seidorf

Hotel Seidorf ***** usytuowany jest w malowniczej, górnej części Sosnówki koło Karpacza, na wysokości 670 m n.p.m. Początki budynku sięgają roku 1899. Największą atrakcją tego obiektu był taras widokowy, z którego roztaczał się niepowtarzalny widok na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską. Miejsce wraz z upływem czasu stało się niezwykle modne. Dzisiaj hotel Seidorf oferuje wysokiej klasy 27 pokoi hotelowych 5*****, które łączą w sobie nowoczesny styl ze świeżym górskim charakterem. Pięciogwiazdkowy standard zapewnia wypoczynek na unikalnym i niespotykanym poziomie. Z okien każdego pokoju rozpościera się czarujący widok na panoramę Karkonoszy, Kotlinę Jeleniogórską oraz Zalew Sosnówka.

Restauracja Szyszka

Restauracja Szyszka nawiązuje do bogatej tradycji kulinarnej regionu dolnośląskiego, którego kuchnię ukształtowały tradycje z różnych stron Polski, a także Europy i reszty świata. Rozmaite wpływy przenikają się tutaj, tworząc unikalną jakość. Z jednej strony są kultywowane w niezmienionej postaci, a z drugiej łączą się z nowoczesnymi trendami i autorskimi pomysłami tutejszych szefów kuchni. Czerpiemy wielką przyjemność z kultywowania tradycji kulinarnej regionu dolnośląskiego.

Spa Seidorf

To wyjątkowe miejsce w hotelu, w którym goście mogą odzyskać harmonię między ciałem i duszą. Innowacyjne techniki wykorzystane w zabiegach i rytuałach, zapewniają regenerację oraz chwile odprężenia. Seidorf SPA zachwyca przestronnymi wnętrzami oraz najwyższej klasy wyposażeniem. Ekskluzywna oferta zabiegów, masaży i rytuałów powstała na bazie kosmetyków dwóch prestiżowych marek: Forlle’d i Aromatherapy Associates. Obydwie łączą nowoczesną biostymulację skóry z terapeutycznymi właściwościami.

Wellness

Można tu odzyskać wewnętrzną harmonię i wzmocnić odporność w trzech przestronnych saunach – parowej, fińskiej i infrared. Do dyspozycji gości są trzy baseny wewnętrzne oraz zewnętrzny, z malowniczym widokiem na Zalew Sosnówka.

Hotel dla aktywnych

Goście, którzy cenią aktywność fizyczną, mogą wypożyczyć rowery, rakiety do tenisa ziemnego, rakietki do badmintona, kijki trekkingowe. Na terenie obiektu są również dwa pełnowymiarowe korty tenisowe, boisko do gry w badmintona, szachy ogrodowe oraz siłownia.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.