fbpx

Hotel Quadrille*****

Autor Magdalena Błaszczak
Hotel-Quadrille

Emocjonujący świat, w którym delektujemy się każdym momentem. Hotel Quadrille***** to zabytkowy kompleks parkowo-pałacowy z XVIII wieku, który wyróżnia się oryginalnym designem łączącym elementy historyczne oraz nowoczesne, unikatowe rozwiązania w jedną inspirującą całość. Zaprojektowany z rozmachem i zamiłowaniem do wysmakowanych detali, zachwyca niecodziennymi połączeniami oraz bogactwem elementów.

Oaza spokoju i komfortu dla dorosłych

Nie do przeoczenia jest też motyw przewodni „Alicji w Krainie Czarów” towarzyszący całej koncepcji obiektu począwszy od nazewnictwa aż po oryginalny, barwny wystrój. Warto zaznaczyć, że Quadrille to zaproszenie do krainy czarów, ale dla dorosłych (16+), świadomych siebie, ciekawych świata, poszukujących spokoju i wyjątkowych doznań. Takie osoby doskonale się tu odnajdą. Docenią autorską kreację przestrzeni, stylowe akcenty od światowych projektantów, kameralną atmosferę obiektu butikowego oraz jakość oferowanych tu usług. Motto obiektu „Experience the wonderland” wyraża pragnienie, by inspirować Gości do podróży w duchu slow, podczas których można się niespiesznie delektować każdym momentem. Tak zwane „delicious journeys” to wyróżnik

Relais & Châteaux, do którego należy Quadrille. To wywodzące się z Francji stowarzyszenie z długoletnimi tradycjami zrzesza blisko 600 wyjątkowych obiektów na całym świecie oferujących Gościom coś więcej niż pobyt – zapadające w pamięć przeżycie. W Quadrille na jego całokształt składa się nie tylko pałacowa przestrzeń, ale i szczególna lokalizacja – w otoczeniu malowniczego, dwuhektarowego parku, w pewnym odosobnieniu, a jednocześnie blisko centrum wydarzeń Gdyni oraz Sopotu. Krótki spacer dzieli hotel od pięknej orłowskiej plaży, morza i tutejszego molo. Podążaj za Białym Królikiem Ważny element doświadczenia Quadrille to także kulinaria. Autorska restauracja Biały Królik to kuchnia regionalna w fine diningowym wydaniu. Tradycyjne receptury są tu poddawane nowoczesnym technikom tak, aby wydobyć jak najwięcej smaku i zaskoczyć formą. Specjalność restauracji to menu degustacyjne dostępne także w wersji wegańskiej, szef Marcin Popielarz to ambasador projektu Roślinnie Jemy. Pobyty kulinarne to jedna z propozycji hotelu.

Kobiece przyjemności w Spa

Quadrille Spa to świat 7 gabinetów i „szytych na miarę” masaży, rytuałów marki Comfort Zone, zabiegów pielęgnacyjnych Forlle’d oraz high-tech (Surgen, Zaffiro, Hydrafacial, Med2Contour, Engermologia LPG, Vectus) dopasowanych do osobistych upodobań każdej z Pań. To także przestrzeń z basenem, jacuzzi, saunami, salą cardio oraz strefą relaksu w klimatycznym lobby. Strefa wellness została zaprojektowana w taki sposób, aby nie tylko stworzyć bezpieczną przestrzeń do pielęgnacji czy regeneracji, ale i zachęcać do organizacji wydarzeń. Dla Pań chcących zadbać o siebie, zatrzymać się na chwilę i zrelaksować hotel stworzył pakiety Day Spa. Z kolei przyszłe mamy mogą skorzystać tu ze specjalnie skomponowanych zabiegów pielęgnacyjnych bezpiecznych w tym wyjątkowym czasie. W ofertę Spa wplecione zostały również zabiegi dla dwojga – zarówno dla przyjaciółek, jak i zakochanych – dostępne także w czasie pobytu w Hotelu Quadrille – w pełni spersonalizowanej formie. Możliwości jest zdecydowanie więcej: organizacja urodzin, spotkań integracyjnych, wieczorów panieńskich w strefie a˚quadrille w połączeniu z lunchem w pubie 10/6, fit poczęstunkiem czy kolacją w restauracji Biały Królik to tylko niektóre z opcji. Zwłaszcza w marcu warto zaplanować czas w kobiecym gronie w Quadrille, gdzie z pewnością poczują się Panie wyjątkowo i zainspirują się do holistycznej pielęgnacji!
quadrille.pl

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.