fbpx

Ekskluzywna gala Dives Med!

Autor Magdalena Błaszczak

Uroczysty wieczór inaugurujący linię kosmetyków POWER SKIN zgromadził ponad 300 wybitnych gości z całego kraju!

W sobotę 19.11. w warszawskim hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej odbyła się uroczysta gala, na której zgromadzili się lekarze, pasjonaci medycyny estetycznej, partnerzy marki DIVES MED oraz dziennikarze z ogólnopolskich mediów. Poprowadził ją Krzysztof Ibisz, a swoim występem wieczór uświetnił koncert KAYAH.

W trakcie wieczoru miała miejsce wyjątkowa aukcja charytatywna na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki, której DIVES MED przekaże 1% od dochodu ze sprzedaży w roku 2023. Wartość wylicytowanych przedmiotów i atrakcji wyniosła ponad 60 000 złotych! Wśród wylicytowanych dóbr były między innymi: linoryt Henryka Płóciennego, zaproszenia na pokaz Macieja Zienia, voucher na pobyt w hotelu Biały Kamień, wywiad w „Estetycznym Magazynie”, voucher na zestaw kosmetyków Dives Med.

Zaproszeni goście uczestniczyli w prezentacji najnowszej kolekcji ekskluzywnej odzieży medycznej i apaszek zaprojektowanych dla DIVES MED przez znanego projektanta Macieja Zienia. Z okazji premiery Power Skin zaprojektował on specjalnie dla marki trzy wzory fartuszków medycznych i apaszek. Projekty nie są dostępne w regularnej sprzedaży, a jedynie u opiekunów handlowych marki DIVES MED.

Cały wieczór był zwieńczeniem kilkumiesięcznych prac nad najnowszą linią kosmetyczną DIVES MED Power Skin. To również podziękowanie za zaufanie i współpracę partnerom DIVES MED. Linia Power Skin to produkty, które zaskakują swoją skutecznością i innowacyjnością. W tak konkurencyjnym środowisku jakim jest branża estetyczna dużą sztuka jest stworzyć coś niespotykanego, a Power Skin to przyszłość pielęgnacji. POWER SKIN to innowacyjny koncept pielęgnacyjny stworzony przez zespół wybitnych dermatologów i biotechnologów, koncentrujący się na mobilizacji naturalnej witalności i sił autoregeneracyjnych skóry. Wykład na temat premierowej serii poprowadziła dermatolog prof. dr hab. n.med. Aleksandra Lesiak.

To był wieczór pełen atrakcji – sporej dawki wiedzy, ale też wyśmienitej kuchni, doskonałej muzyki i wielu atrakcyjnych upominków.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.