fbpx

Dzień medycyny estetycznej. Razem poza schematy. 

Autor Przemek
CYRANSKA

Od 2023 roku w każdą pierwszą sobotę października będziemy obchodzić
DZIEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. RAZEM POZA SCHEMATY.

cyranska

Barbara Walkiewicz-Cyrańska o Dniu Medycyny Estetycznej

dermatolożka, lekarka medycyny estetycznej

W ramach tego dnia – my, lekarze medycyny estetycznej w Polsce zaproponujemy pacjentom bezpłatne konsultacje w swoich gabinetach, by pokazać, że ta dziedzina medycyny nie tylko poprawia urodę, ale znacząco wpływa na jakość i styl życia.

Off Label Experts zaangażowało się w nagłośnienie tego święta, by zaistniało w świadomości pacjentów. Promuje je w Internecie i mediach klasycznych, opowiada o nim mediom podczas konferencji prasowej. Stąd inicjatywa, aby w październiku każdy lekarz, który chce wziąć udział w akcji, wyznaczył dzień lub kilka godzin, podczas których będzie przyjmował pacjentów na bezpłatne konsultacje z medycyny estetycznej.

Warunki uczestnictwa są bardzo proste:

  • Grafikę promującą DZIEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. RAZEM POZA SCHEMATY każdy uczestnik konferencji dostał mailem. Jeżeli jest potrzeba dodatkowych materiałów graficznych, wystarczy napisać bezpośrednio na FB lub IG Off Label, a przygotujemy je specjalnie.
  • Lekarz, biorący udział w akcji, udostępnia grafikę na swoich mediach społecznościowych oraz stronie internetowej i wraz z hasztagami:
    #dzieńmedycynyestetycznej ; #razempozaschematy
  • Następnie dopisuje informację dla swoich pacjentów kiedy w jego klinice są darmowe konsultacje z zakresu medycyny estetycznej.

Wszystkie kliniki i lekarze biorący udział w akcji, będą umieszczani i oznaczani pod postem zamieszczonym 7.10.2023 na FB i IG Off Label.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi możemy uczcić medycynę estetyczną i pomóc wielu ludziom poczuć się lepiej w swojej skórze.  

Wspólnie wykreujmy DZIEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. RAZEM POZA SCHEMATY.
Niech to nasze wielkie ogólnopolskie święto.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.
Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.