fbpx

HIT: pierwsze polskie kosmeceutyki inspirowane medycyną estetyczną!

Autor Magdalena Błaszczak

Dr Waldemar Jankowiak

chirurg, lekarz medycyny estetycznej, vice Prezes PTMEiAA

Jeśli szukasz kosmetyków działających precyzyjnie na dany problem, oferta dottore cosmeceutici jest dla Ciebie. To pierwsza polska marka kosmeceutyków wywodząca się z medycyny estetycznej.

Dottore cosmeceutici to nie tylko pielęgnacja, ale przede wszystkim właściwości terapeutyczne produktów uzupełniające kuracje lecznicze. Wszystkie są pod stałym nadzorem dr Waldemara Jankowiaka (pomysłodawcy marki na co dzień zajmującego się medycyną estetyczną).  Dr Jankowiak czuwa  nad rozwojem portfolio produktowego. W kosmetykach znajdują się autorskie receptury, udokumentowane badaniami składniki aktywne. Ścisła kontrola warunków produkcji, pod nadzorem magistrów farmacji i lekarzy sprawiają, że marka wyróżnia się w swojej kategorii na tle innych produktów.

 Dottore cosmeceutici  – unikalne receptury

Sekret dottore tkwi w unikatowych recepturach i starannie dobranych składnikach aktywnych. Priorytetem jest najwyższa jakość, przewidywalne, skuteczne działanie i wysoka tolerancja produktów. Produkty dottore przeznaczone są dla klientów wymagających. Stanowią bezkompromisowe rozwiązanie dla osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych, ale skutecznych sposobów na upływający czas i problemy skóry.

Dottore cosmeceutici – bogata gama produktów

Oferta dottore cosmeceutici, to szeroka gama produktów pielęgnacyjnych. Znajdują się wśród nich kremy i serum, produkty do demakijażu i oczyszczania oraz produkty  uzupełniające: peelingi i maseczki. Kremy zostały zapakowane w poręczne opakowania typu air-less. To najbardziej higieniczne opakowania gwarantujące czystość mikrobiologiczną, stałe stężenie oraz ochronę składników aktywnych kosmetyku. Kosmeceutytki dottore niwelują zmarszczki, pomagają zredukować trądzik różowaty, wygładzają, poprawiają napięcie i intensywnie nawilżają. Można je kupić w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce oraz na www.dottore.pl

Dottore cosmeceutici – peptydowa linia liftingująca

Peptydy stymulują produkcję kolagenu w skórze. Poprawiają jej kondycję, jędrność i elastyczność, a także zmniejszają liczbę widocznych zmarszczek. Dzięki  niewielkim rozmiarom są w stanie wniknąć w głąb skóry. Stosowane są szczególnie w pielęgnacji skóry dojrzałej i z oznakami starzenia. Już po kilku zastosowaniach produktów z linii peptide poczujesz różnice w kondycji skóry. Będzie ona jędrna, napięta i pełna blasku. Zmarszczki zostaną zmniejszone, a owal twarzy uniesiony. Kosmetyki z linii peptide zapewniają szybki i długotrwały efekt liftingu. Stymulują i wspomagają procesy fizjologiczne w skórze. Potrafią poprawić jej wygląd bez inwazyjnych zabiegów. Peptydowa linia liftingująca to cztery produkty przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji skóry z oznakami starzenia się. Receptura kremu na dzień zawiera aż 30% składników liftingujących i ujędrniających skórę. Kompleks trzech peptydów w kremie na noc stymuluje produkcję różnych typów kolagenów. Serum bogate jest w fitohormony, które wygładzają zmarszczki i zapobiegają powstawaniu nowych.

 

Dr Waldemar Jankowiak – specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej UIME. Absolwent AM w Poznaniu (1991). Asystent Oddziału Chirurgicznego Szpitala im. F. Raszei w Poznaniu (1991-1999). Specjalizacja I st. z chirurgii ogólnej (1995). Praktyka prywatna z zakresu chirurgii ogólnej, urazowej, oparzeniowej oraz medycyny estetycznej. Absolwent PSME PTL (2004). Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wykładowca PSME. Szkoleniowiec w zakresie stosowania wypełniaczy, toksyny botulinowej oraz peelingów chemicznych w medycynie estetycznej. Wykładowca i uczestnik licznych kongresów i szkoleń krajowych oraz zagranicznych. Autor publikacji naukowych i prasowych, propagator współpracy lekarzy medycyny estetycznej z fizjoterapeutami, masażystami i środowiskiem kosmetycznym.

CZYTAJ TAKŻE

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.