fbpx

Dlaczego wynajem sprzętu kosmetycznego jest korzystny?

Autor Magdalena Błaszczak
wynajem

Zakup urządzeń kosmetycznych do własnego salonu to nie lada wydatek. Zwłaszcza w obecnych, niepewnych czasach trudno jest podejmować decyzje o dużych inwestycjach. Jednak działalność salonów kosmetycznych bazuje głównie na wykonywanych zabiegach, do których niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Właściciele salonów stanęli pod trudną decyzją jakie kroki podjąć, aby ich biznesy nadal przynosiły zyski.

Jak poradzić sobie z tą sytuacją?

Pierwszym przychodzącym do głowy rozwiązaniem jest podniesienie cen usług. Jednak biorąc pod uwagę, że inflacja dotyka także klientów, którzy zmuszeni są wydawać więcej na podstawowe potrzeby, może oznaczać to, że będą oni rezygnować z usług kosmetycznych.

Wynajem

A jakby właściciele salonów płacili jedynie za korzystanie ze sprzętu kosmetycznego, zamiast inwestować w jego pełną wartość?

Wychodzimy z założenia, że “w biznesie nie musisz mieć, żeby korzystać!”. Współpraca WeSub i Artemis daje salonom kosmetycznym nową możliwość, którą jest wynajem długoterminowy urządzeń. Wynajmując urządzenia płaci się jedynie za korzystanie z nich, a nie wartość sprzętu.

Jakie są zalety wynajmu sprzętu kosmetycznego?

Przede wszystkim dużo niższe koszty. Wynajmując unikasz wykładnia jednorazowo ogromnej sumy, nie masz potrzeby brania kredytu ani spłacania zawyżonych rat. Co więcej, za usługę subskrypcji comiesięcznie dostaje się fakturę VAT, którą z łatwością można uwzględnić w kosztach prowadzenia działalności. Umowa najmu podpisywana jest na 12-ście miesięcy, czyli idealny czas, aby zdecydować czy forma subskrypcji jest odpowiednim wyborem.

wynajem

Dodatkowo, wszystkie urządzenia dostępne w ofercie Artemis są aktualnie objęte promocją 10+2 miesiące za złotówkę, dzięki czemu płacisz jeszcze mniej oraz masz czas skupić się na promocji nowej usługi!

Po zakończeniu umowy, mamy kilka opcji. Możemy zdecydować się na przedłużenie subskrypcji, obniżając przy tym koszt miesięcznego wynajmu, wymienić sprzęt na nowszy model, zapytać o odkup lub po prostu odstąpić od umowy. Warto również dodać, że wszystkie sprzęty podczas okresu wynajmu objęte są serwisem i ubezpieczeniem, więc można z nich korzystać bez obaw o ewentualną usterkę.

Ogromnym plusem wynajmu jest także łatwa i wygodna forma podpisania umowy, którą można zawrzeć online. Aby rozpocząć subskrypcję wybranego urządzania od Artemis wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy, wybrać urządzenie oraz podać informacje potrzebne do stworzenia spersonalizowanej oferty. Umowę podpiszesz przez Internet, a po wpłacie zwrotnej kaucji, cieszysz się nowymi urządzeniami w swoim salonie kosmetycznym.

Co ciekawe, koszty miesięcznego wynajmu danego sprzętu zazwyczaj zwraca się już po kilku zabiegach, a kolejne przynoszą czysty zysk. Szczególnie popularnym urządzeniem, nad którym warto się pochylić jest Contour Sculpt RF, służące do modelowania sylwetki, które już po kilku zabiegach gwarantuje widoczne efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Wynajem tego urządzenia kosztuje 1463 zł netto, czyli mniej niż pakiet 5 zabiegów wykonywanych z jego użyciem. Oznacza to tylko jedną klientkę miesięcznie.

Zainteresowało Cię nasze rozwiązanie?

Skontaktuj się z nami pod adresem mateusz.ciaston@wesub.pl
www.artemisbeauty.pl 

wynajem

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.