fbpx

Bezpłatne szkolenia Infini® Premium Fillers

Autor Przemek
Infini-szkolenie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla lekarzy wykonujących zabiegi medycyny estetycznej z innowacyjnych metod zastosowania włoskich produktów marki Infini® Premium Fillers.

Szkolenie poprowadzi dr n. med. Sybilla Brzozowska-Mańkowska, która szczegółowo omówi oraz zaprezentuje w praktyce kompleksowe upiększanie i odmładzanie twarzy poprzez stworzenie programu zabiegowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Programy te uwzględniają zarówno odbudowę objętości tkanek jak i biorewitalizację skóry bazując na produktach marki Infini® Premium. Zwieńczeniem intensywnego dnia szkoleniowego będą zajęcia warsztatowe.

Temat Szkolenia

Infini Fillers – Global Face Treatment: Terapie łączone na indywidualne potrzeby pacjenta.

Program:

  • Wykorzystanie anatomii twarzy w terapii przeciwstarzeniowej Infini
  • Wszechstronne zastosowanie Fillerów Infini w procesie metamorfozy twarzy
  • Biostymulacja skóry twarzy i okolicy oka
  • Mezoterapia lekarska Infini „szyta na miarę”
  • Akademia Panoramixa
  • Warsztaty terapii łączonych „Jak widocznie (holistycznie) odmłodzić twarz”.

Kalendarz szkoleń:

Poznań 22.08.2023

Katowice 12.09.2023

Warszawa 26.09.2023

Podejmij decyzję już dziś inwestując (tylko swój czas) w swoją zawodową przyszłość i zapisz się na szkolenia marki Infini.

Zapisy przez link

https://infinifiller.pl/szkolenie/?fbclid=IwAR3tit6UjyLLHQh_tyRoAoHtSNEyvwJ4gbdCLzwthbiqJ7XkX0RwOBiA2wA

Infini® Premium to wysokiej jakości włoskie wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego oraz koktajle zabiegowe, które są odpowiedzią na stale rosnące potrzeby specjalistów medycyny estetycznej na całym świecie oraz oczekiwań ich pacjentów.

Gama fillerów – preparatów wypełniających na bazie kwasu hialuronowego charakteryzuje się wyjątkową plastycznością i znakomitymi właściwościami korekcyjnymi. Są to sterylne, jednofazowe, polimeryczne żele wypełniające usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Wszystkie wypełniacze marki Infini® Premium posiadają certyfikacje jako implanty iniekcyjne, których produkcja regulowana jest normą ISO 13485 dotyczącą wytwarzania produktów medycznych oraz normą ISO 22716 dotyczącą dobrych praktyk wytwarzania produktów medycznych i kosmetycznych.

Gama stymulatorów tkankowych – Infini® Premium Aquabooster to głęboko rewitalizujące produkty na bazie ustabilizowanego kwasu hialuronowego oraz substancji wspomagających regenerację i odmładzanie tkanek. Preparaty przeznaczone są do zagęszczania struktury skóry oraz kondycjonowania skór wymagających silnej odnowy i nawilżenia.

Gama preparatów do mezoterapii – Infini® Premium Meso oraz Meso+  to biorewitalizujące produkty, które aktywnie wzmacniają i odmładzają skórę oraz koktajle głęboko nawilżające o zaawansowanym działaniu przeciwstarzeniowym.

Lipoliza iniekcyjna – skuteczny sposób na „pelikany” (ZDJĘCIA EFEKTÓW)

Obwisła skóra i miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa na ramionach, czyli tzw. pelikany, to estetyczny problem, z którym mierzy się wiele osób w dojrzałym wieku. Jednym ze sposobów na poprawę wyglądu tego obszaru ciała jest lipoliza iniekcyjna. Jaki preparat sprawi, że efekty są bardzo satysfakcjonujące?

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.