fbpx

Autorska terapia odmładzająca dłonie

Autor Przemek
terapia-odmlazajaca-dlonie

Mówi się, że wiek kobiety poznasz po dłoniach, dlatego też opracowałem autorski zabieg Hand Magic. To najnowsza terapia łączona, która wykorzystuje synergię działania IPL i preparatu biostymulującego skórę na bazie R-kolagenu. Została stworzona w celu kompleksowego odmłodzenia dłoni: rozjaśnienia przebarwień, delikatnego wypełnienia ubytków, a także zagęszczenia i ujędrnienia skóry.

strzalkowski franciszek

Dr Franciszek Strzałkowski o odmładzaniu dłoni

lekarz medycyny estetycznej

Jak wygląda zabieg Hand Magic?

• Składa się on z dwóch etapów;

• Najpierw wykorzystuje się skuteczny laser najnowszej generacji, o działaniu fotoodmładzającym, który doskonale rozjaśnia przebarwienia i zamyka drobne naczynka;

• Następnie podaje się biostymulator na bazie kolagenu i kwasu hialuronowego z dodatkiem peptydów – to nowy rodzaj preparatów, które mają nie tylko właściwości biostymulujące (pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, prowadząc do zagęszczenia i ujędrnienia skóry), lecz także lekko wypełniające. Dzięki temu pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu.

Ile zabiegów warto wykonać?

– Połączenie hybrydowego IPL i stymulatorów tkankowych sprawia, że rezultaty widać już po pierwszej wizycie w klinice, ale dla osiągnięcia pełnych efektów kurację warto powtórzyć.

– Liczba zabiegów uzależniona jest od widoczności objawów starzenia się skóry dłoni, głębokości zmian, rodzaju skóry oraz indywidualnych predyspozycji.

– Co ważne, na ostateczny rezultat odmłodzenia i uzupełnienia widocznych ubytków w tkance trzeba poczekać około 3–6 miesięcy od drugiego zabiegu – tyle trwa pełna przebudowa kolagenu .

Jakie są efekty kuracji odmładzającej dłonie?

• ujędrnienie i zagęszczenie skóry;

• zniwelowanie widoczności naczyń żylnych na grzbietach dłoni;

• ujednolicenie kolorytu;

• poprawa napięcia i elastyczności;

• obkurczenie zmian naczyniowych;

• rozjaśnienie skóry;

• odmłodzenie;

• spłycenie bruzd i zmniejszenie blizn.

Ile kosztuje zabieg?

• koszt jednego to 2200 zł;

• dwa zabiegi w serii (4 tygodnie odstępu) – 3900 zł.

Jak skutecznie odmłodzić dłonie?

Drugą zaraz po twarzy, najbardziej wskazującą na wiek częścią ciała, są dłonie. Poprawa ich wyglądu wymaga działań w kilku aspektach. Pierwszy z nich to przywrócenie objętości w miejscach, gdzie została ona utracona, czyli na grzbietowej powierzchni dłoni….

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.