fbpx

20-lecia marki Dr Szczyt – sztuka rozumienia piękna

Autor Przemek
Dr Szczyt

Za nami wyjątkowe spotkanie zorganizowane z okazji 20-lecia marki Dr Szczyt, które odbyło się 17 października w warszawskim hotelu Verte. Zgromadziło ono przedstawicieli mediów, znane ze świata show biznesu osoby oraz przyjaciół dr. Marka Szczyta.

Była to idealna okazja do podsumowania minionych lat, ale również do zarysowania planów na przyszłość. Gwiazdą wydarzenia był założyciel marki, ceniony chirurg plastyczny – dr Marek Szczyt. W trakcie rozmowy z prowadzącą Anną Dereszowską opowiedział zgromadzonym gościom historię powstania swojej marki, szerokiej współpracy z mediami i tworzenia rodzinnej atmosfery, która jego zdaniem jest kluczem do kreowania długotrwałych relacji w pracy.

Dr Szczyt
Dr Szczyt
Dr Szczyt
Dr Szczyt

Marka Dr Szczyt w liczbach

Podczas spotkania nie mogło również zabraknąć aspektu biznesowego, bowiem marka Dr Szczyt to 2 najnowocześniejsze kliniki chirurgii plastycznej w Polsce, klinika dedykowana fizjoterapii estetycznej, 150 pracowników, 71 000 pacjentów oraz 21 000 operacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Ten dynamiczny rozwój pozwala jej właścicielom nie tylko tworzyć autorskie procedury, ale współpracować z najlepszymi w swojej dziedzinie specjalistami – nie tylko z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, ale również medycyny estetycznej, kosmetologii i dietetyki.

Dr Szczyt
Dr Szczyt
Dr Szczyt
Dr Szczyt

Wyjątkowi goście

Zorganizowane wydarzenie było świetną okazją do kreowania ambitnych planów na kolejne lata oraz podsumowania aktualnych trendów dotyczących chirurgii plastycznej. Nie zabrakło również słów uznania ze strony zaproszonych gości, do których należeli między innymi: Joanna Racewicz, Monika Richardson czy Dawid Woliński. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.